Χρυσόπουλος - Μπουζούκι

…Χρυσοπουλος Τακης…

http://www.youtube.com/watch?v=31QVVdfDJ5A

Νίκο συμφωνώ απολύτως… εδώ σχολιάζουμε… άλλωστε γι’ αυτό είναι τα forum, για να συζητάμε… άσε που από τις συζητήσεις καμιά φορά προκύπτει γνώση, επανατοποθέτηση και επικαιροποίηση των απόψεων και γνώσεων μας κλπ κλπ…

— Νέο μήνυμα προστέθηκε στις 14:59 ::: Το προηγούμενο μήνυμα δημοσιεύθηκε στις 14:54 —

θα το ανεβάσω κάποια στιγμή με βιντεάκι αλλά θα παίζω μόνος (τα κ…α τα φιλαράκια μου, τα παρακαλάω να έρθουν να γράψουμε και με φτύνουν χαχαχαχαχα)… κάπου κόλλησα προχτές… 2 σημεία δεν μου άρεσαν και το παίδεψα και χθες αλλά τίποτα… πιστεύω μέχρι τέλος της εβδομάδας να το στρώσω.

(Μήνυμα από τη συντονιστική ομάδα: Παρακαλούμε για παρουσιάσεις προσωπικών δημιουργιών να χρησιμοποιηθούν τα blogs)

(Μήνυμα από τη συντονιστική ομάδα: Παρακαλούμε για παρουσιάσεις προσωπικών δημιουργιών να χρησιμοποιηθούν τα blogs)

Κύριοι συντονιστές ξέρω ότι πρέπει να το ανεβάσω στο blog και εκεί θα το ανεβάσω… απλώς απάντησα στον alexcr.

Ευχαριστώ πάντως για την υπενθύμιση.

Χρυσοπουλος…

Χρυσοπουλος…

Καλήμερα dm 33,τα σπάει ο Χρυσόπουλος πάλι!Εκτέλεση με ύφος λαίικοτατο τοσο παίκτικα οσο και τραγουδιστικα,ποιος τραγουδάει σε αυτην την εκτέλεση?μου άρεσε και η δωδεκάχορδη.να σαι καλά

O Χρυσοπουλος τραγουδαει !