"Ταξίμι" Μάριος και Μίκης Κοτσές

Ένα καινούριο όργανο των παιδιών που είναι προς πώληση. Παρακαλώ το βίντεο να παραμείνει και να μην διαγραφεί.

//youtu.be/p3fM8TNLlEc

Μπορείς να μου πεις γιατί η παρουσίαση δεν γίνεται φυσικά παρά με μικρόφωνο και κονσόλα;

Καταπληκτικά όργανα! Παιδιά χίλια μπράβο συνέχίστε την καλή δουλειά και συνεχίστε την ενημέρωση για ότι νέο και στο φόρουμ για να μαθαίνουμε

Μπράβο!

Σε μία εβδομάδα το πολύ τα παιδιά βγάζουν μια νέα παρτίδα. Για όποιον ενδιαφέρετε ας τους επισκεφτεί

πολυ ωραιο ταξιμι!! και το οργανο προσεγμενο με ωραια χροια.τοσκαφος απο τη ξυλο ειναι?

Για ποιο όργανο λες Γιάννη?

για αυτο που εχει οστρακα μεγαλα στα ταστα.

Συγχώρεσέ με αλλά ακόμη δεν έχω καταλάβει. Αν θέλεις κάνε αντιγραφή το link του βίντεο από το Youtube για να γίνει πιο σαφές

Ενα καινουργιο τριχορδο οργανακι απο τα αδερφια Μαριος και Μικης.Πανεμορφο κατ’εμε τελειο ποιοτικα και με εξαιρετο ηχο.Τους ευχομε να εχουν υγεια και δυναμη για να δημιουργουν παντα τετοια οργανα.Ηχητικο ντοκουμεντο συντομα.

Καλορίζικο και καλόπαιχτο! Περιμένουμε και κανένα βιντεάκι αν έχεις κέφι!

Μπαμπη το οργανακι δεν ειναι δικο μου αλλα το εχει παραγγειλει φιλος οποτε οπως ειπα θα εχουμε ηχητικο ντοκουμεντο συντομα.

Από φάτσα πάντως είναι κούκλα.

Εδώ φαίνεται η δύσκολη τέχνη του να είσαι λιτός χωρίς όμως να αποφεύγεις το στόλισμα. Έχει πολλά απάνω (αρκετά έστω) αλλά δεν είναι φορτωμένο.

Μήπως είναι το παρακάτω?

https://www.facebook.com/georgopoulosmusic/videos/10207445679561457/?pnref=story

Αυτο ειναι.