Νέος στο φόρουμ - Καλησπέρα παρέα!

Καλησπέρα παρέα. Πριν λίγο έκανα εγγραφή στο φόρουμ και δεν ξέρω την τύφλα μου, αλλά που θα πάει θα το βρω. :sunglasses: :sunglasses: Εγώ καρααρχάριος, φανταστείτε ότι ο γιος μου με μαθαίνει! Δεν έχω κάτι να δώσω ακόμα, μου φαίνεστε όλοι τεράστιοι. Με το καλό να τα λέμε. Μόνο υπομονή να έχετε να ανέχεστε τις απορίες μου!

7 «Μου αρέσει»

Φίλε @Dimitris_Vossos, καλωσόρισες στην παρέα μας! Καλές συζητήσεις να έχουμε!

Ό,τι χρειάζεσαι και ό,τι απορία έχεις, μη διστάσεις να μας ρωτήσεις. Υπομονή έχουμε άπειρη… Γι’ αυτό έχουμε το φόρουμ, για να ανταλλάσουμε γνώσεις :smiley:

3 «Μου αρέσει»

Καλώς ήρθες! Για τις απορίες είμαστε εδώ!

4 «Μου αρέσει»

Καλώς ήλθες και καλές συζητήσεις.

3 «Μου αρέσει»

Σας ευχαριστώ για το καλωσόρισμα, ήδη με κάνετε να αισθάνομαι άνετα στην παρέα! Έχω αρχίσει το γρατζούνισμα :grin:μ ένα μπαγλαμαδάκι του γιού μου πριν μια βδομάδα. Ελπίζω θα τα καταφέρω. Καλή συνέχεια!

2 «Μου αρέσει»

Καλή αρχή φίλε! Ό,τι χρειαστείς εδώ είμαστε… Δες και αυτό το σχετικά πρόσφατο θέμα αν θέλεις:

1 «Μου αρέσει»

Σίγουρα είναι καλό αυτό ως προτεινόμενο; Τότε δε μπορούσαμε να συνεννοηθούμε στις αρχές :grin:

Είναι είναι - για να θυμόμαστε τι ωραία που συνεννοηθήκαμε στο τέλος :wink:

2 «Μου αρέσει»

@Dimitris_Vossos Καλώς όρισες Δημήτρη και καλές συζητήσεις, αφού άντεξαν τα δικά μου ‘‘θέματα’’ τότε μη σε αγχώνει τίποτα

3 «Μου αρέσει»

Αυτό το νήμα έκλεισε αυτόματα 365 ημέρες μετά την τελευταία απάντηση. Δεν επιτρέπονται πλέον νέες απαντήσεις.