Διαστημικά παιξίματα (2008-2011)

Συγχαίρω κι εγώ με τη σειρά μου το παιδί. Μακάρι να συνεχίσει έτσι και να πάει το όργανο σε, ως τα τώρα, άγνωστα μέρη. Όσο αφορά τον τίτλο “διαστημικά παιξίματα”: εγώ ρε παιδιά είμαι γήινος και προτιμώ τα “ντόπια” ακούσματα (ελπίζω να μην παρεξηγηθώ για το χιούμορ μου).:slight_smile:

τι λετε για τον Χρησταρα??
παιζει κανεις καλυτερα??
εγω παντως,επαθα την πλακα μου…ο παιχτης ειναι Νο1 στον κοσμο.
ξεφευγει…

Δεν ξέρω για το Χρηστάρα, xrgeo4, δεν πρόκειται να μπώ στον κόπο να ακούσω τέσσερα κιόλας βίντεο αλλά όποιος γεννιέται μερακλής, να γιάνει τον πόνο του θέλει, όχι να αγιάσει ή να μοιάσει του Γιάννη Αγιάννη.

Πας γυρευοντας … " ΜΠΡΑΒΟ " !!!:110::109::088:

Μόνο και μόνο επειδή ρωτάς:
Κρίνοντας πάντα τα συγκεκριμένα βίντεο κι όχι συνολικά τον παίκτη, έχω τουλάχιστον πεντέξη φίλους (όχι επαγγελματίες) που το σόλο του Μπέμπη το παίζουν χωρίς τις καμιά 10ριά “πράσινες” και το ένα λάθος που κάνει ο εικονιζόμενος στα βιντεάκια. Κατά τ’ άλλα είναι μια χαρά μπουζουξής.
Καλό είναι να λέμε την καλή μας κουβέντα χωρίς μεγάλες δόσεις υπερβολής, γιατί αλλιώς η διαφήμιση μετατρέπεται σε δυσφήμιση.

Aφού δεν μπορώ να παίξω σαν το Δελιά,αςέπαιζα σαν το Παούρη.Ούτε το ένα μπορώ,ούτε το άλλο.Για αυτό δεν πρέπει να κρίνουμε εύκολα.

Δική σου η άποψη, φίλε μου και καλωσόρισες στο φόρουμ. Το θέμα μας είναι ότι κάποιοι άλλοι, που θα θέλαμε να παίζαμε όπως ο Δελιάς, δεν θέλουμε να παίζουμε όπως ο Παούρης. Όσο για το δικαίωμα της κρίσεως, άσε τον καθέναν να κρίνει όπως αυτός νομίζει και μετά, κρίνε τον και εσύ με τα δικά σου μέτρα.

:019:φιλε xrGEO4 καλωσ ειναι ο χρηστακησ αλλα μην τρελενεσαι κ Νο 1…εχει μπουζουκια που βγαζουν φλογεσ η ελλασ!!! καραντ…τατασ…κ.τ.λ:091:

Φίλε Xoriatis, καλώς όρισες στο φόρουμ. Να σου επισημάνουμε ότι το ελληνικό πληκτρολόγιο διαθέτει κα σίγμα τελικό.

ναι ρε φιλε,ενταξει…δεν το ειπα οθτε γιατι ειναι ο καλυτερος στον κοσμο ουτε μπορεις να τον συγκρινεις με τα ονοματα που ανεφερες…
απλα μοου αρεσε πολυ ο τυπος κ το ειπα υπερβολικα.
αν ειναι δυνατον.
παντος για μενα ειναι πολυ καλος…

Πάντως όσοι είδαν την χθεσινή εκπομπή έχει γούστο το έφαγε πάλι ο Τατά το τρίχορδο…:109:

Έτυχε να χαζεύω τηλεόραση εκείνη την ώρα. Το άφησα μόνο και μόνο για τον Τατασόπουλο. Κατάφεραν όμως να με συγχίσουν και να με κάνουν να το σβήσω εν τέλει, όταν βάλαν μπρος την “ξυπόλητη” σε πολυφωνία…

Ελα ντε. Τι καραγκιοζιλίκια είν’ αυτά, δεν το καταλαβαίνω. Και καλά οι τηλεπαρουσιαστές, αυτοί είναι χάχες. Οι μουσικοί δεν καταλαβαίνουν τι κάνουν; Σερβίρουν ότι λάχει, όπου λάχει;
:079:

Παιδιά!Σήμερα στην εκπομπή “έχει γούστο” στη ΝΕΤ,έχει αφιέρωμα στον Βαγγέλη Παπάζογλου.Στις 4 μ.μ.

Kostas…έτσι έχει η νέα τάξη πραγμάτων…:slight_smile:
Αφού αυτό μας επιβάλλουν…Τεσπα. Πάντως όντως ο Τατασσόπουλος το έφαγε χτες το όργανο.

…, αυτό θα κάνουμε!

Πολύ ωραία! Θα πάμε μπροστά με τέτοιες αντιμετωπίσεις…

Λοιπόν φίλε Γιώργο, εγώ έχω φτάσει στο σημείο να μη βλέπω τηλεόραση (εκτός από συγκεκριμένα πράγματα για καθένα εκ των οποίων έχω το λόγο μου - συνήθως επαγγελματικό) για να μην με μετράνε σαν τηλεθεατή! Αυτό που κάνω είμαι σίγουρος ότι μοιάζει από περίεργο έως βλακεία. Αλλά για να καταλάβεις, συμπεριφέρομαι στην TV σα να έχει τοποθετήσει η AGB μηχανάκι τηλεθέασης στο σπίτι μου. Δεν βλέπω - ούτε κατά λάθος - κάτι που να πιστώνει αυτούς που δεν πρέπει. Αν παίξω με το τηλεκοντρόλ και πέσω σε μ α λ α κ ί α, το αλλάζω με πείσμα μη με “μετρήσουν” για μ α λ ά κ α. Δε με νοιάζει το γεγονός ότι στην πραγματικότητα δεν με “μετράνε”. Συμπεριφέρομαι σα να είναι έτσι! Θα μου πεις τι κέρδισες; Δεν ξέρω πως να το πω, αλλά εγώ αισθάνομαι κερδισμένος.

Οπότε εδώ έρχεται και δένει η αμέσως από πάνω παρατήρηση #56

Σωστά Κώστα, και αν και άλλοι πολλοί το έκαναν αυτό (και εγώ από χρόνια πλέον δεν βλέπω τηλεόραση) τότε και οι φουκαράδες μουσικοί, που βέβαια πρέπει να βγάλουν ένα μεροκάματο, δεν θα βρίσκονταν σε δύσκολη θέση. Αλλά μην ανησυχείς: οι μάγκες της AGB ξέρουν πολύ καλά σε ποιούς θα βυσματώσουν τα μηχανάκια. Δεν νομίζω, εσύ, να αποφασίζεις τι γραβάτα θα φορέσεις διαβάζοντας τη λίστα των μαγαζιών που ντύνουν τους παρουσιαστές…

Ήταν ένα από αυτά που με έκαναν κ εμένα να χάσω τα μισά μαλλιά της κεφαλής μου:mad:… καθώς κ ότι άκουσα την πριγκηπέσα του Μάλαμα τσιφτετέλι ……:079:

Μα τι λες βρε φίλε Νίκο. Μάλλον παρεξήγησες…
Προφανώς και μπορώ να ξεχωρίσω το καλό από το σκουπίδι. Και αυτός είναι και ο λόγος που δεν βλέπω τηλεόραση.
Αυτό που είπα είναι ότι αυτό είναι που πάντα προσπαθούσαν να μας πλασάρουν. Τη σαβούρα για ποιότητα, τα αναίσχυντα για δεδομένα και την ομοφυλοφιλία για κάτι must.
Όχι ότι έχω κάτι με τους ομοφυλόφιλους.
Το θέμα είνα κατά πόσο εμείς αντιδρούμε σε αυτά. Ελπίζω να μην παρεξηγηθώ πάλι…