Τακτικές μαζώξεις Ρεμπέτικου Φόρουμ 2011

Σε άλλο τόπικ προτάθηκε μάζωξη στο Ρεμπέτικο Κουτούκι και απ΄ότι κατάλαβα θα το οργανώσει η Τίνα! Συμφωνείτε για Κυριακή 30/1 μεσημέρι, αν φυσικά βολεύει και το μαγαζί? Τίνα, περιμένουμε νεώτερα!!!

Περιμένω με ανυπομονησια την επομενη μαζωξη οπου και να γίνει μιας και το Δεκεμβριο
δεν καναμε και κοντευει να φύγει και ο Ιανουάριος

Συμφωνώ με την πρόταση της tountas priest.

Παιδια εγώ φεύγω για εξωτερικό στις 30/01…οπότε ή με περιμένετε να γυρίσω αν αντέχετε γιατί θ΄αργήσω… δηλαδή μπορώ για κυριακή 27/02 ή το κανονίζω για εσάς αλλά χωρίς εμένα :106:

Μάζωξη χωρίς Τίνα δε νοείται οπότε ψηφίζω κυριακή 27/2.

Μητσάκο θα μας κάνεις την τιμή να παρευρεθείς??!!:088:

Αν γίνει στις 27/2 , ναι.

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! ΚΑΙ ΝΑΙ ΦΩΝΑΖΩ!!! :slight_smile:

Οπότε το κλείνουμε για 27/2 και η Τίνα κανονίζει με το μαγαζί! ΟΚ? Εν τω μεταξύ όσοι αισθάνονται σύνδρομο στέρησης, ας ετοιμάζουν τα οργανάκια τους για ζόρικο ρεπερτόριο, και ας αρκούνται μέχρι τότε να ακούνε τους μουσικούς στα κουτουκάκια που υπάρχουν στο “ρεμπετόραμα”!!

Εγώ χρειάστηκε να προβάρω αρκετούς Μάρκους τελευταία, άρα είμαι απίκο!

Το ρεμπετόραμα είναι και αυτό απίκο; Έρχονται κάποιοι Τούρκοι φίλοι το ΣΚ, να ξέρω!
Για την παρατήρηση του Δημήτρη σχετικά με την Τίνα, συμφωνώ και επαυξάνω!!!

Ευχαριστώ παιδια! :slight_smile:

ΥΓ. Και εσύ Παναγιωτακό τζούνιορ θα έχεις πολύ χρόνο να κανονίσεις τις υπηρεσίες σου και να ξεκουνήσεις από την Κυπαρισσία!!!:092:

Απ όσο ξέρω πρέπει να ισχύουν΄τα όσα γράφω στο “Ρεμπετόραμα”! (δεν βγαίνω τόσο συχνά για να τα παρακολουθώ όλα… και το διορθώνω όποτε μαθαίνω ότι αλλάζει κάτι). Καλό είναι ωστόσο να τηλεφωνούμε προηγουμένως, καλού κακού! Για ΣΚ πλέον ελάχιστες είναι οι επιλογές που έχουμε (όπως εχουμε πει σε άλλη συζήτηση…)

Ok θα προσπαθήσω αν και η Κυριακή είναι δύσκολη μέρα.

Αγαπητοί φίλοι του Ρεμπέτικου Φόρουμ η Τίνα ορίζεται από αυτή τη στιγμή και χωρίς να πάρουμε την γνώμη της Γενική Συντονίστρια των μαζώξεων στην Αθήνα.:slight_smile:

Το ρεμπετόραμα είναι και αυτό απίκο; Έρχονται κάποιοι Τούρκοι φίλοι το ΣΚ, να ξέρω!

Κυριακη μεσημερι στον Ρεμπετοκαφενε στο Αιγαλεω χωρις πολλες σκεψεις…
Ωραιες καταστασεις λεμεεεε…

Αγαπητοί φίλοι η επόμενη μάζωξη της Αθήνας θα γίνει στις 27 Φλεβάρη στο Ρεμπέτικο Κουτούκι στην Ηλιούπολη το μεσημέρι. Παρακαλώ τους φίλους που επιθυμούν να έρθουν να αρχίσουν να μου στέλνουν π.μ. για να δούμε πόσα άτομα θα μαζευτούμε.

Διεύθυνση:Τσαμάδου κ Ηρακλέους, ρέμα Αγίας Μαρίνας

Ώρα 13:00 με όσο πάει:089:

Μέσα. Θα στείλω ΠΜ όταν φιξάρω άτομα.

Βάλτε και κανα χάρτη παιδιά!

Σύμφωνα με τη διεύθυνση ο χάρτης. Όποιος ξέρει το μαγαζί μπορεί να επιβεβαιώσει.
http://goo.gl/maps/GC4r

…η επόμενη μάζωξη της Αθήνας θα γίνει στις 27 Φλεβάρη στο Ρεμπέτικο Κουτούκι στην Ηλιούπολη το μεσημέρι. Παρακαλώ τους φίλους που επιθυμούν να έρθουν να αρχίσουν να μου στέλνουν π.μ. για να δούμε πόσα άτομα θα μαζευτούμε.

Διεύθυνση:Τσαμάδου κ Ηρακλέους, ρέμα Αγίας Μαρίνας

Ώρα 13:00 με όσο πάει

Γεια σας Φίλοι.
Υπάρχουν στο youtube βίντεα σαν αυτό (που αναγνορίζεται ο Δημητριαννάκης!):

Μήπως ξέρει κανείς αν έχει καμιά σχέση με το Φόρουμ;

1 «Μου αρέσει»