Ποιος ειναι αυτός ο μπουζουκτσης?

Πάντως στο συγκεκριμένο μαγαζί πριν πολλά πολλά χρόνια 4-5 δηλαδή δικά μου:019: είχα πάει με παρέα μαθητές λυκείου τότε και καθόντουσαν από πίσω μας ακριβώς 2 ζευγάρια τον έναν τον παρατηρούσα όλη την ώρα γιατί μου είχε κάνει εντύπωση ότι όλη την ώρα χτυπούσε στον ρυθμό το πόδι κ μετρούσε με χτυπήματα του χεριού στο τραπέζι… λέω μουσικός θα είναι … με τα πολλά αφού άρχισε να αδειάζει λίγο το μαγαζί και έκαναν ένα μικρό διάλλειμα οι μουσικοί πιάνει τον μπουζουξή κ του λέει φιλαράκι να ρίξω μια πενιά ; Με τα πολλά ανεβαίνει και ο κιθαρίστας πάνω … Δεν θα το ξεχάσω βρε παιδιά με λέει ένας κολλητός μου φαντάζεσαι να μας βγει κανένας δεξιοτέχνης ; και του απάντησα ʽʼΆσε ρε φίλε δεν μου γεμίζει το μάτιʼʼ , μάγκες το έφαγε το τρίχορδο το άτομο άρχισε ένα ταξίμι και σταμάτησε σε μισό λεπτό όλη η βαβούρα από το μαγαζί!!! Λες και μας μάγεψε όλοι καθόμασταν αμίλητοι και τον προσέχαμε… με την  μια μετά έπαιξε ένα ορχηστικό που μου έμεινε στα αυτιά και δεν ήξερα τότε πιο ήταν αργότερα κατάλαβα ότι ήταν οι ʽʼΠενιές Μπέμπηʼʼ … στο ρυθμικό μέρος το τι παλαμάκια έπεσαν σε συντονισμό δεν λέγετε , μετά ανέβηκε και ο δεύτερος άντρας της παρέας τους και το παλικάρι ήταν πραγματικά φωνάρα μακάρι να μην είχε χαλάσει η μνήμη του κινητού μου και να μπορούσα να τα σηκώσω σε βίντεο γιατί είχα καταγράψει πολλά ντοκουμέντα από εκείνην την βραδιά….. Είναι και αυτοί που περνάνε στην αφάνεια πραγματικά τρομεροί παίχτες και είναι πολλοί….   :109:

Κι ο Παναγιώτης ο Χρόνης (που έχει το μαγαζί), καλό χέρι και πολύ καλή φωνή, Απόστολε. Και ''άρρωστος" με το ρεμπέτικο…

Και ‘‘άρρωστος’’ με τον ολυμπιακό από όσα γνώριζω…:092:


ο πρώτος εκανε επιδηξη, κ΄τούτος εδώ κατάθεση
Χαίρωμαι τούς από κάτω μιλάμε γιά μέθεξη!!

Επειδή ρωτήθηκε, ο πολυκανδριώτης ο γιος είναι στο βίντεο. Ξέρουμε ποιος παίζει μπουζούκι στο αυθεντικό εγώ δεν είμαι ένοχος?

ΡΕ ΜΠΟΥΖΟΥΚΟΒΙΕ ΚΑΙ ΜΠΟΥΖΟΥΚΟΚΑΜΕΝΕ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?:092: