Νέο μέλος καλώς σας βρήκα

Ναι Νικόλα, τρίχορδο!!!
Σε ευχαριστώ πολύ

1 «Μου αρέσει»

Καλορίζικο και καλες πενιες.
Με το καλο να μας ανεβάσεις και ηχητικό :slight_smile:

1 «Μου αρέσει»

Με το καλό να το πάρεις και να ξεκινήσεις μαθήματα.

1 «Μου αρέσει»

Καλημέρα παιδιά,σας ευχαριστώ πολύ!

2 «Μου αρέσει»

Καλησπέρα παιδιά είμαι στη δυσάρεστη θέση να σας πω ότι το μπουζούκι θα επιστραφεί πίσω για διάφορα τεχνικά θέματα και έτσι είμαι πάλι στην αναζήτηση μπουζουκιού!

το μόνο κακό είναι ότι έχω απογοητευτεί λίγο γιατί το περίμενα το μπουζούκι μου σαν μικρό παιδί που του τάζεις καραμέλες, και τελικά δεν ήταν αυτό που περίμενα.
Έχετε να προτείνετε κάποιο μπουζούκι κάποιον οργανοποιείο πού μπορώ να βρω σχετικά ένα καλό μπουζούκι όσο γίνεται καλό στην τιμή των 400 με 450 ευρώ?

Σας ευχαριστώ καλό απόγευμα

1 «Μου αρέσει»

Μήπως είναι καλύτερα να ανοίξω νέο θέμα για την αγορά?

2 «Μου αρέσει»

Ναι Πάνο, αυτό θα σου έλεγα! Άνοιξε ένα νέο θέμα…

Αλήθεια, αν επιτρέπεται τι τεχνικά θέματα προέκυψαν; Έχεις μιλήσει με τον οργανοποιό; Μπορεί να είναι πράγματα που διορθώνονται…

2 «Μου αρέσει»

Λογικό να απογοητευτείς και να στεναχωρηθείς αλλα μην το αφήνεις να σου μειώνει τον ενθουσιασμο και την όρεξη. Όργανο θα βρεις οπως και να έχει.
Αν δεν κανω λάθος στα 500 για μαθητικό όργανο Σταμκος και Ματσικας είναι τίμιοι, αν κανω λάθος κάποιος να με διορθώσει.
Επισης θα σου πρότεινα να παρακολουθείς και τις αγγελιες του φόρουμ καθως και μουσικών οργάνων γιατί θα βρεις σχετικα πιο εύκολα και καλο όργανο.
Τελος αν θελεις φυσικά μας αναφέρεις και το τι προβληματάκια ειχες με το όργανο.

1 «Μου αρέσει»

Ωραία Χρήστο μου θα ανοίξω νέο θέμα!

τώρα όσο αφορά το μπουζούκι είναι μία πάρα πολύ περίεργη ιστορία και δεν θέλω να δημιουργηθούν παρεξηγήσεις,φυσικά και μίλησα με τον οργανοποιείο και συμφώνησε και ο ίδιος να του επιστρέψω το όργανο πίσω.

1 «Μου αρέσει»

Πάνο σε ευχαριστώ πολύ για το μήνυμά σου και το κουράγιο που μου δίνεις να συνεχίσω και να μην απογοητεύομαι!
Τώρα όπως είπα από κάτω και του Χρήστου η ιστορία με το μπουζούκι είναι πονεμένη και πολύ μπερδεμένη και θα ήθελα πραγματικά να αποφύγω τις παρεξηγήσεις, όχι επειδή είμαι κάπου λάθος εγώ και ούτε φυσικά έχω κάτι να κρύψω!

1 «Μου αρέσει»

Αφού δεν θες να δώσεις συνέχεια και πήρες τα λεφτά σου πίσω, το αφήνεις πίσω και συνεχίζεις.
Σε αυτά τα λεφτά Μάτσικας και παίρνεις και ρέστα. Αλλιώς κοιτάς για ερασιτέχνες οργανοποιούς, αλλά με το λοκντάουν αυτό είναι εξαιρετικά δύσκολο.

2 «Μου αρέσει»

Σε ευχαριστώ πολύ Νικόλα, για κάποιο λόγο δεν μπορώ να μπω καθόλου στη σελίδα του κυρίου Ματσίκα, μπορείς να μου στείλεις το link από το όργανο να το δω?
Είδα μερικά ωραία μπουζούκια σε αυτά τα χρήματα και στο κατάστημα του κυρίου πρόκου

Όντως, κάποιο πρόβλημα φαίνεται να έχει το σάιτ.

1 «Μου αρέσει»

Αυτό το νήμα έκλεισε αυτόματα 365 ημέρες μετά την τελευταία απάντηση. Δεν επιτρέπονται πλέον νέες απαντήσεις.