Αντωνησ -λαρισα

Anyway. Το θέμα δεν είναι κατ εμέ αν ο Αντώνης είναι ο καλύτερος οργανοποιός :083:
Δεν υφίσταται κάτι τέτοιο για κανέναν μάστορα. Απλά ο άνθρωπος κάνει αξιοπρεπή όργανα σε πολύ καλή τιμή.:088: Σαν να λέμε best buy. Έχεις πολύ καλό value for money.:109:. Εν αντιθέση με άλλες περιπτώσεις που πληρώνεις πολλά και παίρνεις λίγα. Ούτως ή άλλως ο μπάρμπα Αντώνης είναι τίγκα στην δουλειά και δεν έχει ανάγκη διαφήμισης,ούτε και την ζητάει.
Έχω τρίχορδο του Αντώνη που είναι αρκετά καλό κατα ομολογία κι άλλων φίλων που το παίξαν και έχουν όργανα ακριβότερα από άλλους κατασκευαστές.Και στην τελική από όλους μπορεί να πάρεις και καλά και κακά όργανα.Καλό είναι να υπάρχει η ενημέρωση για όλους τους διαθέσιμους κατασκευαστές που υπάρχουν ώστε να έχουμε πολλές επιλογές.:slight_smile:

Επειδή μου αρέσει να λέω τα πράγματα με το ονόμά τους αναφέρεσαι στον οργανοποιό Παναγιώτη Στάμκο διόρθωσε με αν κάνω λάθος. Πιστεύω ότι ο χαρακτηρισμός σου για τον Admin είναι λίγο αυστηρώς καθώς η παρέμβαση του ήταν κυρίως για τις παραθέσεις που ήταν πολύ μεγάλες. Συγκεκριμένα ο Admin του άνοιξε forum με το όνομά του στην κατηγορία των Επαγγελματίες Κατασκευαστές επομένως μόνο καλό του έκανε κατά την γνώμη μου.

Φίλε tripas καλησπέρα.Και μένα μου αρέσει να λέω τα πράγματα με το όνομά τους άσχετα αν μερικές φορές δεν χρησιμοποιώ επωνυμίες.Aυτό γίνεται γiα τον κίνδυνο παρανοήσεων όπως τώρα καλή η ώρα.
Η παρέμβαση για τις παραθέσεις έγινε στο θέμα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΚΟΣ από τον φίλο ΑΡΗ,στο σημείωμά του αριθ.#67.
Εγώ μίλησα για το σημείωμα του ADMIN του ιδίου θέματος,αριθ.#82 όπου σε γενικές γραμμές λέει ότι πρέπει να κινούμαστε με λογική φόρουμ ,και όχι chat. Ευτυχώς το φόρουμ διαθέτει και χώρο για συνομιλίες , χώρο προσωπικών μυνημάτων,και δεν καταλαβαίνω γιατί θα πρέπει να γίνεται κατάχρηση του χώρου,του φόρουμ,και φυσικά να κουράζονται και οι συμφορουμίτες,να διαβάζουν νέα μηνύματα που σε ίσως δεν προσθέτουν τίποτα το καινούργιο.
Με αυτή την έννοια αναφέρθηκα και είπα ότι σε τελική ανάλυση αυτό κάνει ζημιά μακροπρόθεσμα στην φήμη του οργανοποιού.
Τώρα ότι ανοίχτηκε σελίδα στο όνομα του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ αυτό ναι είναι καλό για τον ίδιο,και νομίζω του αξίζει. Νομίζω είναι ηλίου φαεινότερο ότι είμαστε ένα ΔΥΝΑΤΟ ΦΟΡΟΥΜ όπου έχει πολλά μέλη και το παρακολουθούν και ακόμα περισσότεροι επισκέπτες. Αυτό νομίζω τα λέει όλα.

κοτσονατος κοτσονατος εχθες το βραδυ τον επισκεφθηκα…