Αγορα οχταχορδου

Την Τριτη το απογευμα επισκευτηκα τον Παναγιωτη Σταμκο.Να που πηγε το Πασχαλιατικο δωρο!:slight_smile:

Καλορίζικο ! με υγεία, πάντα σε χαρές και μελωδικά ταξίδια καρδιάς …! :):088:

Ευχαριστω παρα πολυ.Να’σαι καλα!

Καλορίζικο… καλές πενιές… πόσο το μαλλί;

Καλορίζικο και καλόπαιχτο… πάντα με χαρές…

Μπραβο σου,αφου το καταφερες και πραγματοποιησες το ονειρο σου.
Καλοριζικο,και καλες πενιες…Στηλε και κανενα βιντεακι να το ακουσουμε…Και παλι καλοριζικο.

ζηλεψα!!να βαλω και εγω το δικο μου που αγορασα την προηγουμενη εβδομαδα απο τον σπουρδαλακη ειδικη παραγγελια εμπνευσης δικιας μου εκτος τις φιγουρες,απο κελεμπεκι μουαρε το σκαφος με δουγιες,και απο κεδρος το καπακι,με ανθρακονημα!

Μπραβο και σε σενα για το ονειρο που πραγματοποιησες,καλοριζικο και καλες πενιες…Στηλε και κανενα βιντεο να το ακουσου με.Και κατι ακομα απο τιμουλα
τι κοστισε…

Μπράβο ρε παιδιά. Συγχαρητήρια και σε σένα Τρίκαλε. Καλόπαιχτο νά ΄ναι. Πόσο χαίρομαι ρε παιδιά όταν βλέπω να παίρνουν όλοι καινούργια όργανα. Μπράβο.

σας ευχαριστώ Πολυ για τα καλα σας λόγια,καλό πάσχα να έχουμε και υγεία όλα τα αλλα γινονται!!

Μπράβο βρε παιδιά,άντε και καλές πενίες!!!
Πολύ ωραία όργανα και τα δύο
Κάθε όνειρό σας να πραγματοποιείται, καλό Πάσχα και πιστεύω την Κυριακή του Πάσχα να λιώσουν οι χορδές.

Αφού πρώτα ευχηθώ καλόπαιχτο, να ρωτήσω κάποιες λεπτομέρειες;

Πώς συνδυάστηκε το ανθρακόνημα μετον κέδρο; Μπορείς να μας δώσεις κάποιες λεπτομέρειες;

Τί διαφορές έχει από τον σκέτο κέδρο;

Η ταστιέρα;

Και ενα βιντεακι αν και δε νομιζω οτι αδικειται ο ηχος πρωτα απο τον παιχτη και μετα απο την καμερα!

//youtu.be/3Xc6NhvnTXM

η ταστιερα εχει ανθρακονημα που αυτο δουλευει ο σπουρδαλακης στα μπουζουκια του και το καπακι ειναι κεδρος!το διατυπωσα λαθος εγω!