Αλλος ενας ιδιοκτητης

Η πρωτη παραγγελια που εκανα στα χρονια που παιζω, ειναι επιτελους στα χερια μου. Η χαρα μου δεν περιγραφεται. Παναγιωτη σ ευχαριστω!!!

_DSC3859.jpg

//youtu.be/EKWsvu6MfYI

Φίλε zabe καλές πενιές με υγεία! Έτυχε να δω το όργανο στο εργαστήριο του Παναγιώτη πριν το αρματώσει…έκανα να συνέλθω καμιά εβδομάδα… Πανάλαφρο, πραγματικό κομψοτέχνημα! Ο Παναγιώτης πλέον έχει ξεφύγει…έχει βαλθεί να μας τρελάνει!

Καλορίζικο και πάλι!

ΥΓ. Το όργανο αυτό ήταν η αιτία και για την δική μου υπέρβαση…Προσεχώς φώτο και βίντεο και απο μένα.

Καλόπαιχτο και καλοκερδοφόρο Ηλία.

το αλλο τριχορδακι τι το εκανες?[video=youtube_share;Hu6QEs5RMFE]http://youtu.be/Hu6QEs5RMFE[/video]

Καλορίζικο και καλόπαιχτο. Ακούγεται πραγματικά πολύ καλό όργανο!

Καλο ριζικό και απο εμένα !!!

Το αλλο το οργανο στο βιντεο, δεν ειναι δικο μου, ηταν η αφορμη να παραγγειλω κι εγω ενα τετοιο. Το οργανακι ειναι υπεροχο και παναλαφρο η ζυγαρια εγραφε 1,090. Εχει υπεροχη χροια, ενταση και γενικως δεν εχω λογια. Παιζω 3, 4 μερες τωρα και δεν το χω κουρδισει ακομα, ειναι βραχος. Σας ευχαριστω πολυ ολους

Είναι με βεργα Ηλία;
Δωσε μας χαρακτηριστικά υλικών - ξυλων

πως μπορειτε ρε παιδια και παιζετε με τοση φασαρια?
εχεις δικιο ο Ψαραντωνης που αν δεν υπαρχει απολυτη ησυχια δεν παιζει καθολου…

ο Ψαραντώνης τους ψαρώνει και είναι και φίρμα…:089:

τι θέλεις να κάνουν φίλε τα παιδιά που παίζουν για ένα κομμάτι επιβίωσης ;
νομίζεις πως ο σωστός πελάτης δεν παθαίνει ταράκουλο με τον θόρυβο ;

αλλά μάθανε να είναι συγκεντρωμένοι σ`αυτό που κάνουν…
όλα είναι δρόμος (ταινία) και έτσι είναι και στην πράξη, μια συνήθεια…

οι μουσικοί, αν έχουν γύρω τους κόσμο που συμμετέχει, γουστάρουν διπλά !

Εγώ τους βλέπω σαν αγωνιστές. Μαγκιά τους. Εγώ θα μπορούσα; Μέχρι πόσο; …

(Μην το λες για τον Ψαραντώνη Πελαγία. Έχω δει περίπτωση να μην το βουλώνει ο κόσμος ούτε με το ψάρωμα-δέος ούτε με το ζόρι.)

Ας μην ξεφυγουμε απ το θεμα. Εχει να κανει με την επιβιωση, εδω και εναμιση μηνα παιζουμε με τον συναδελφο, 8 ωρες καθε μερα σε 2 μαγαζια, κι αυτο γιατι μας εχουνε χαντακωσει στα μεροκαματα και υπαρχει μεγαλη αναγκη, μη χειροτερα μονο.

Το μπουζουκακι ειναι εξολοκληρου φτιαγμενο απο κεδρο, εχει βεργα και η διακοσμηση ειναι πανω σε μουρια με οστρακο.

Όλο απο κεδρο . Ενδιαφέρον !!! Μπορείς να ανέβασεις κάποιες φωτογραφίες;
Ευχαριστω

Οταν βρω καλη μηχανη θα το τραβηξω, προς το παρον ερχεται αλλο ενα βιντεο

Φιλε zabe καλοπαιχτο με χαρες και κεφια…εισαι ωραιος παικτης,σε ζηλευω,μακαρι να επαιζα οπως εσυ…(δυστυχως εγω ειμαι ενας κακος μετριος παικτης…χωρις λαθη μεν αλλα κακος μετριος).Καλη συνεχεια!

Λιάκο να το χαίρεσαι ! καλόπαιχτο και τυχερό !!!
Μπράβο και στον κ.Στάμκο που το φιλοτέχνησε !
Στ`αυτιά μου, έχει “γλύκα” το παίξιμο του, χαλάλι σου…

Αλλο ενα [video=youtube_share;PLO1tV_O-hE]http://youtu.be/PLO1tV_O-hE[/video]

Καλόπαιχτο, καλοταξιδο και παντα να σε συνοδευει σε χαρες, γλεντια και μεγαλες επιτυχιες, φίλε.

Πω πω το ζηλεψα!!!

πολύ καλόγουστο όργανο και καλός ήχος! καλές δυνάμεις να’χεις!

Καλόπαιχτο φίλε, καλά γλέντια!