X.Σπουρδαλακης = ΗΘΟΣ

Για τον Χρηστο Σπουρδαλακη εχουν γραφτει παρα πολλα εδω μεσα,για την τεχνογνωσια του,για την ποιοτητα των οργανων του,για το ποσο ανησυχος και δραστηριος ειναι ως οργανοποιος,για το ποσο ευγενικος,εξυπηρετικος,φιλικος,επαγγελματιας που σεβεται τον εαυτο του και τον πελατη του.
Εγω δεν θα πω τιποτα απο ολα αυτα…ειναι ετσι κι αλλιως δεδομενα και κοινης αποδοχης…
Οπως ισως εχετε δει πολλοι φιλοι εδω,εχω αναρτησει αγγελια για να πουλησω το μπουζουκι μου το οποιο ειναι κατασκευης του Χρηστου…
Ο Χρηστος μολις ειδε την αγγελια με ενοχλησε και μου ειπε να περασω απο το μαγαζι…
Ολα τα υπολοιπα δεν υπαρχει λογος να τα αναφερω καθοτι αποτελουν μια συζητηση -για εμενα τουλαχιστον πλεον, μεταξυ φιλων…
Ενα θα πω και κλεινω…ο Χρηστος ο Σπουρδαλακης επιτελει ΗΘΟΣ μονο με την υπαρξη του ποσο μαλλον στο συγκεκριμενο χωρο…

Χρηστο σε ευχαριστω!

Y.Γ. Ολα τα επομενα μπουζουκια που θα εχω στη ζωη μου θα ειναι με την ετικετα ‘‘ΣΠΟΥΡΔΑΛΑΚΗΣ’’,γιατι εκτος απο τον ηχο και την αισθητικη συνοδευονται τελικα με την αναλογη αυρα.

1 «Μου αρέσει»

Δηλαδή πλέον δεν το πουλάς το μπουζούκι σου?

Φιλε μου πατριωτη Κωστα πλεον οχι…οποτε,μπορει η αγγελια να αποσυρθει.

Πάντως γνώμη μου είναι να αναφέρεις τι μεσολάβησε από την στιγμή που γνωστοποίησες ότι πήρες ένα άριστο μπουζούκι, μετά από κάποιους μήνες το έβαλες σε αγγελία και τώρα μας λές ότι δεν το πουλάς μετά από μία συνάντηση με τον οργανοποιό.

Συμφωνω κι εγω με τον Κωστα.
Απο τη στιγμη που λες οτι Σπουρδαλακης=ΗΘΟΣ,πες τα ολα να μαθουμε κι οι υπολοιποι και πιθανον να βοηθησεις και καποιον που ψαχνει οργανο.

Βασικα και τον Χ.Σπουρδαλακη θα βοηθησεις.

Παιδια καταννοω το οποιο ενδιαφερον,αλλα ας μεινουμε σε οτι αναφερω καθοτι το θεμα ειναι λεπτο και σαφως δεν αφορα το οργανο,το οποιο ξαναλεω ειναι σε καινουργή κατασταση και βρισκεται στο καταστημα του Χρηστου πλεον…
Απλα ηθελα να ευχαριστησω αυτον τον ανθρωπο…

Ολα τα υπολοιπα δεν υπαρχει λογος να τα αναφερω καθοτι αποτελουν μια συζητηση -για εμενα τουλαχιστον πλεον, μεταξυ φιλων…
Ενα θα πω και κλεινω…ο Χρηστος ο Σπουρδαλακης επιτελει ΗΘΟΣ μονο με την υπαρξη του ποσο μαλλον στο συγκεκριμενο χωρο…

Χρηστο σε ευχαριστω!

Y.Γ. Ολα τα επομενα μπουζουκια που θα εχω στη ζωη μου θα ειναι με την ετικετα ‘‘ΣΠΟΥΡΔΑΛΑΚΗΣ’’,γιατι εκτος απο τον ηχο και την αισθητικη συνοδευονται τελικα με την αναλογη αυρα.

Απλα ηθελα να ευχαριστησω αυτον τον ανθρωπο…

Κωστας και Δημητρης εχουν δικιο
…απο οτι καταλαβαινω ο κυριος Σπουρδαλακης αγορασε πισω το μπουζουκι σου, στην τιμη μαλλον που το πουλουσες, ή το αγορασες.Οπως και να εχει, ειναι κοινη γνωμη πολλων το Ηθος και η εντιμοτητα, του κυριου Σπουρδαλακη

Ειλικρινά δεν μπορώ να φανταστώ πελάτη να συναντήσει πρόβλημα με τον Σπουρδαλάκη, όσες φορές είχα πάει στο μαγαζί του η εξυπηρέτηση ήταν άψογη, ευγενέστατος και όλα αυτά σε συνδυασμό με τα πολύ όμορφα όργανα που περιμένουν να τα δοκιμάσεις

Σπαθί στην ΟΛΗ του συμεριφορά! ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ!

Με τον Χρήστο, τυχαία γνωριστήκαμε στην Φρανκφούρτη. Είναι πραγματικά ευγενέστατος…

(Κωστας και Δημητρης εχουν δικιο
…απο οτι καταλαβαινω ο κυριος Σπουρδαλακης αγορασε πισω το μπουζουκι σου, στην τιμη μαλλον που το πουλουσες, ή το αγορασες.Οπως και να εχει, ειναι κοινη γνωμη πολλων το Ηθος και η εντιμοτητα, του κυριου Σπουρδαλακη )Ειχα περασει απο το μαγαζι του σπουρδαλακη και μου ειπε πως ειδε σε αγγελια αυτο το μπουζουκι,ενω ειχε αγοραστει πριν ενα μηνα και ο χρηστος ακουστε τι εκανε,που κανενας αλλος δεν θα το εκανε ποτε αυτο ειναι σιγουρο.Πηρε τηλεφωνο τον ανθρωπο που του πουλησε το οργανο και τον ρωτησε γιατι το πουλαει και αν υπαρχει καποιο προβλημα να το γυρισει πισω και να παρει κατι αλλο.Αυτο εμενα μονο μου φτανει.Και το σιγουρο ειναι οτι ειναι μπουζουκαρος και δεν εχει κανενα προβλημα. Υ.Γ. Ειμαι σιγουρος οτι του εδωσε τα λεφτα πισω.Και για να το κανει αυτο ο σπουρδαλακης καποιος σοβαρος λογος θα υπαρχει και σιγουρα δεν αφορα το μπουζουκι.