Fender Silverface Twin Reverb Amp (1968)

Καλησπέρα, έχω τον ενισχυτή Fender Silverface Twin Reverb του 68 -73 (λαμπάτος) και θέλουν αλλαγή οι λάμπες.
Χρειάζομαι ένα σύστημα (για ρεμπέτικο σχήμα μπουζούκι-μπαγλαμάς-κιθάρα-φωνή) για μικρούς σχετικά χώρους (κουτούκια).
Αξίζει να αλλάξω τις λάμπες (200 euro περίπου) και να αγοράσω και μια μικρή κονσόλα ήχου που θα συνδέεται στον ενισχυτή (λόγω περιορισμένων εισόδων ενισχυτή); ή να αγοράσω ένα ολοκληρωμένο σύστημα κονσόλα-ενισχυτής-ηχεία και να ξεμπερδεύω;
Η διαφορά θα μου βγεί 100 euro παραπάνω περίπου αν πάρω ενα ολοκληρωμένο σύστημα.
Απλά κάποιος (ηχολήπτης) μου είπε πως ο ενισχυτής θα βγάζει τέλειο ήχο στα όργανα αλλά στην φωνή θέλω ίσως κάποιο αυτοενισχυόμενο ηχείο γιατι ο ενισχυτής θα βγάζει περίεργα την φωνή…
Αν κάποιος γνωρίζει αν μπορώ να χρησιμοποιώ μόνο τον ενισχυτή με μια κονσόλα για όλα τα όργανα ΚΑΙ φωνή…;

κατ’αρχήν να χαίρεσαι το μηχάνημα! έχω τον ίδιο του '72 και είναι απίστευτος… και το σημαντικότερο, δεν έχει ταλαιπωρηθεί σε μπουζούκια-σκυλάδικα κλπ.
αλλά είναι για ηλεκτρική κιθάρα, όχι για φυσικά όργανα και φωνή. θα χρωματίσει πολύ περίεργα τον ήχο, οι ενισχυτές οργάνων είναι όργανα από μόνα τους. πάρε ένα συστηματάκι ανεξάρτητο για τη δουλειά που θες, άσε που δεν παίζει να κουβαλάς τον τουίν στο μαγαζί κάθε βδομάδα, ούτε να τον αφήνεις εκεί.

Φωνή με τίποτα μέσω του ενισχυτή…Το καλύτερο θα ήταν - για να ξεμπερδεύεις μια και καλή - ένα φορητό PΑ σύστημα.

Ευχαριστώ πολύ, κάποιος μου είπε οτι αυτόν τον ενισχυτή χρησιμοποιούσε και ο Χιώτης (δεν ξέρω αν ισχύει).
Για φορητό σύστημα σκεφτόμουν και εγώ και συγκεκριμένα για αυτό: http://athensproaudio.gr/live-sound-gr/forita-sistimata/yamaha-stagepas-300.html αν και με προβληματίζει το οτι δεν έχει ρύθμιση του Reverb ξεχωριστά για κάθε κανάλι…
Έχετε υπόψη σας κάτι καλύτερο;