Χορδές για μπουζούκι - Palkostrings

Γεια σας φίλοι μου,

θέλω να σας ενημερώσω ότι κατασκευάζω χορδές για μπουζούκι σε πολύ καλή ποιότητα και χαμηλές τιμές.

Ως προς τα 4χορδα μπουζούκια υπάρχουν 3 σετ. Το Νο1,οι οποίες είναι οι κανονικές και αντίστοιχες με αυτές που λέμε 11άρες, το Νο2, οι οποίες είναι ελαφρώς μαλακές και αντίστοιχες με αυτές που λέμε 10,5 και δεν κυκλοφορούν στο εμπόριο από καποια άλλη μάρκα, και το Νο3, οι οποιες είναι μαλακές και αντίστοιχες με αυτές που λέμε 10άρες.
Οι μαλακές χρησιμοποιούνται συνήθως σε όργανα που είναι ελαφρώς σκευρωμένα ή λίγο ψηλά οι χορδές τους, για να μπορέσει ο χρήστης να μαλακώσει το όργανο.

Ως προς τα 3χορδα μπουζούκια υπάρχουν 2 σετ. Το Νο1 και το Νο2 αντίστοιχα με τα 4χορδα.

Μπορείτε να επισκευθείτε την ιστοσελίδα μου, η οποία βέβαια δεν έχει ακόμη ολοκληρωθεί, www.palkostrings.com, και να μου στείλετε e-mail για οποιοδήποτε ενδιαφέρον.

Πιστεύω πως θα τις εκτιμήσετε για την παικτική τους ισορροπία και τη σωστή ελαστικότητα που έχει ανάγκη η πένα στο μπουζούκι.

Σας ευχαριστώ,
φιλικά,
κα Γεωργία

Ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση, κυρία Γεωργία. Οι ενδιαφερόμενοι θα επικοινωνούν μαζί σας στη διεύθυνση που δόσατε.