Φιγούρα για μπουζούκι

καλλη χρονια… αν θες μπες στο dxristodoulou.gr… μπορω να την φτιαξω ακριβως στα μετρα που θα μου πης.ειναι καλυτερα να δουλεψεις με ενα αξιοπιστο προγραμμα οπωσ το corel.

και εμένα η “φιγουρατζού” μου , μου έφτιαξε μια ωράια φιγούρα πρόσφατα για έναν τζουρά που τελείωσα , πενταχρωμία καπλαμά

— Νέο μήνυμα προστέθηκε στις 23:48 ::: Το προηγούμενο μήνυμα δημοσιεύθηκε στις 23:45 —

Η “φιγουρατζού” μου, μου εφτιαξε πρόσφατα μια ωραία φιγούρα, πενταχρωμία καπλαμα, για έναν τζουρά που τελείωσα

Δεν ανοίγουν τα αρχεία.

Βάζω τα Link

πανεμορφη φιγουρα!! αυτε με τον καπλαμα που ειναι μεχρι 2-3/4 ειναι οι καλυτερες. το οργανο μιλαει απο μονο του.

Γειά σου Φίλε Πέτρο. Πολύ ωραία και πρωτότυπη η φιγούρα του Φωνογράφου. Φαίνεται οτι είναι ζωγραφιστή. Σάν ικαστικός θα ήθελα να μάθω, άν ξέρεις με τι μπογιά/ βαφή/ χρώμα, θα μπορούσαμε να ζωγραφίσουμε πάνω στίς πάστες απο τις οποίες γίνονται οι φιγούρες? Σ’ευχαριστώ εκ προτέρου.

Συμεών

Πολύ όμορφη η φιγούρα πραγματικά και πολύ ιδιαίτερη συνέχισε αγαπητέ μου

Μα το γράφει στην σελίδα ο άνθρωπος, δεν είναι ζωγραφιστή. είναι πενταχρωμία καπλαμά, πέντε διαφορετικά χρώματα ξύλου δηλαδή!

Ευχαριστώ mitsoud. Τώρα κατάλαβα!

Πάει καιρός ε??? Εδώ είμαστε…

…μουλάρωσε, η συνέχεια στο επόμενο.

Η τελευταία μοιάζει σαν να λέει: Τι γυρεύει η αλεπού στο παζάρι. Τι να κάνομε, εκεί το βάζει ο μάστορας να ξεκουραστεί μέχρι να τον ξαναπιάσουν τα κέφια. Ελπίζω Σ.Κ. να τελειώσομε κι από Δευτέρα ήχο πριν τη βαφή. Νίκον δεν πέρασες, έχασες επεισόδια…α έμαθα παίζεις καλή μπάλα. Τι λες; Θα παίξομε;

Νικητα, με το καλο!!! Αστερι φαινεται το οργανακι!!! Ο μαστορας ποιος ειναι?

Πριν 3 χρόνια περίπου είχα ανοίξει ένα θέμα με τίτλο “Σταύρος Τσαντουλής” και σε κάποιο άλλο θέμα (δυστυχώς δεν θυμάμαι τώρα, αν θυμηθώ θα ενημερώσω) είχα αναφέρει κάποια στοιχεία. Στην συνημμένη φωτό,στον τοίχο δίπλα στο Χριστό υπάρχει φωτό με τον Ζοζέφ και από κάτω με τον Σπόρο και άλλους. Αν σου λέει κάτι ο.κ., αν όχι πάλι φίλοι, να καλοπερνάς.

Βεβαίως και θα παίξουμε.Φούλ επίθεση και όχι κατενάτσιο.

όπως τον Μανώλη Μπαρμπεράκη, τον τραγουδιστή, βιολιστή, αμανετζή, που έχει τραγουδήσει από νησιώτικο μέχρι Μάρκο!

Δεν ξέρω αν πρέπει να κλάψω ή να γελάσω! Πραγματικά!

Φιγούρα του Στέλιου Καζαντζίδη πάνω στο μπουζούκι! Είναι τραγικό! Ξεφτίλα!

δεν είναι φιγούρα του π μπουζουκιού γιατί αν δεις καλά κρύβει τα φιλέτα που είναι γύρω στο σκαφος. για φωτογραφία μου κάνει που την κόλλησε ο ίδιος ο παίχτης πανω.