Φιγουρεσ και οστρακα

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΕΣ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ. ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΦΙΓΟΥΡΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΟΥ. ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΘΑΛΑΣΣΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΛΠ? ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΒΗΜΑ ΒΗΜΑ ΚΑΙ ΤΙ ΥΛΙΚΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ? ΕΠΙΣΕΙΣ ΤΙ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΟΣΤΡΑΚΙΝΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΡΥΠΑ? ΚΑΙ ΠΩΣ ΣΚΑΒΕΙΣ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΓΙΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΦΙΓΟΥΡΕΣ ΕΠΙΣΕΙΣ ΤΟ E-MAIL ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ billvarv@hotmail.com ΑΣ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ

Καλώς ήρθες BOYZOYKAS στο φορουμ.
Στο blog του Νίκου Φρονιμόπουλου (http://fronik.wordpress.com/) που είναι και μέλος του φορουμ θα βρεις αυτό που ζητάς σε ένα πολύ καλό άρθρο!

Υ.Γ. Μην φωνάζεις όμως! (Θέλω να πω τα κεφαλάια γράμματα στο internet, σημαίνουν πως φωνάζουμε! Γράφε με πεζά γράμματα που είναι και πιο ευκολοδιάβαστα)

τελειο το αρθρο ευχαριστω δημητρη αλλα κολησα καπου. 1 γιατι ενωνουμε πολλα ξυλα καπλαμα και οχι ενα? 2 μπερδευτικα στο κοψιμο του εσωτερικου και εξωτερικου περιγραματος του σχεδιου και μετα πως βαζουμε το σχεδιο πανω στο αλλο καπλαμα που ειναι η φιγουρα. ξερω γινομαι κουραστικος αλλα θελω να με βοηθησετε. ισως η επικοινωνια με e-mail θα ηταν ποιο ξεκαθαρη αλλα και εδω στο φορουμ ειναι πολυ κατατοπιστικα. μηπως υπαρχει καποιος που μπορει να μιλησουμε μαζι να με κατατοπισει μεσω μσν η κατι τετοιο? ευχαριστω παρα πολυ εκ των προτερων

κυριε Νίκο πολλα συνχαρητιρια… για το blog