Τρίχορδο Nikolas Fereos

Το καινούριο μου τρίχορδο κατασκευή του Νικόλα.

_20160708_130206.jpg
_20160708_130227.jpg
_20160708_130134.jpg
_20160708_130259.jpg

Πανέμορφο (για τα δικα μου γούστα) πολύ δυνατός ήχος!

Νικόλα ευχαριστώ.

Και ένα βίντεο, τράβηξα πολλά αλλά επειδή το σπίτι είναι ψιλοάδειο είχε παντού αντίλαλο. Τελικά βρήκα ένα δωμάτιο και με λήψη από το πάτομα κάτι έγινε. (την κατανόηση σας μαθαίνω μόνος μου)

[video]https://youtu.be/EtyD5MR8imI[/video]

καλοτάξιμο λοιπόν! να το χαίρεσαι και να μη χορταίνεις να μελετάς!

Ειναι ωραια η μελετη στο χωριο δεν εχει ωρες και ορια…
Εχω και μεγαλη αδεια
Ευχαριστω

Εύγε Γιάννη … Καλόπαιχτο φίλε μου! Να το χαρείς να το γουστάρεις … Είναι οργανάρα το συγκεκριμένο και από ήχο και από έμφάνιση (ό,τι κάνει ο Νικόλας μας είναι πραγματικά ένα προς ένα)! Το έχω δει πολλές φορές από κοντά πριν φτάσει στα χεράκια σου και τολμώ να πω ότι με την πρώτη το γούσταρα τρελά! Χαίρομαι που ένα τόσο ωραίο “εργαλείο” βρήκε κάποια χέρια να του αλλάξουν τον αδόξαστο !! Καλές πενιές !
Μπράβο ασφαλώς και στον " μάστρο - Νικόλα" μας ( Νικόλα, σα να σε βλέπω μπροστά μου να κανεις γκριμάτσα μόλις διάβασες το μαστρο)

Μεγάλος μάστορας ο Νικόλας…Άριστος σε γνώσεις, με όρεξη και μεράκι για τις κατασκευές! Καλόπαιχτο το όργανο φίλε!

Καλόπαιχτο δικέ μου. Τολμώ να σου πω ότι έπαιξα με το οργανάκι και είναι πολύ δυνατό. Μα πολύ δυνατό. Έχω ένα ξαδερφάκι του. Καλά ταξίμια, καλές πενιές κ γενικώς, ΚΑΛΑ ΓΟΥΣΤΑ!!!

Οργανάρα !!! Αναμενόμενο. Νικόλας Φερέος.

Ευχαριστω να ειστε καλα, το οργανο κελαηδαει, το πηρα και ηρθα στο χωριο, πραγματικα πολυ δυνατο.

Καλες πενιες.