Τατασόπουλος - Μυστακίδης - Κώτη: Το απόλυτο σχήμα

Μισός πόντος διαφορά ρε. Κι έχω και χοντρά δάχτυλα…
Βγάλε 10 χρονάκια. :slight_smile:

Εμένα τώρα γιατί μου βγήκε το όνομα δεν μπορώ να καταλάβω!!! Δυο βιντεάκια έχω ανεβάσει από το σχήμα και το ένα μισό γιατί μου τελέιωσε η μπαταρία!!! Ουστ ρε!!!

Μη μασάς… Όταν δεν ανεβαίνει τίποτα περιμένουν όλοι σαν ξαναμμένοι σκύλοι. :)Συνέχισε την καλή δουλειά Κωστή!

Πριν κάμποσα χρόνια είχε έρθει στο Ηρώδειο η συμφωνική ορχήστρα Φιλαδέλφειας με διευθυντή τον διάσιμο Ζούμπιν Μέττα .Λοιπόν οι ¨δήθεν χειροκροτούσαν σε άσχετες στιγμές ,με αποτέλεσμα ο Μέττα να γυρίζει στο κοινό την ώρα που διεύθυνε ,και να ειρωνεύεται. Αλλά μετά, ακόμη και όταν το κομμάτι τέλειωνε δε χειροκροτούσαν .Ετσι οτύπος γύριζε πάλι στο κόσμο και τους χειροκροτούσε ο ίδιος ,κάνοντας διάφορες γκριμάτσες !!

Σίγουρα ήταν ο Μehta; Αυτός ο άνθρωπος είναι ψυχούλα…δεν τον έχω ικανό να ειρωνευτεί το κοινό του…Πότε έγινε αυτο;

Δε θυμάμαι την χρονιά ,θα κοιτάξω να σου τη βρώ! Ψυχούλα, η μη, το κοινό ηταν ασχετο.
Σε βαθμό να θέλω να πλακώσω στις φάπες τούς γύρω μου.Και υποχρεώθηκα να βρώ εισιτήριο
κιόλας ,απο ανθρωπο που δε γουστάριζα!! Το κοινό δεν ηταν δικό του, ηταν του Ηρωδείου γενικώς
αλλά για το κοινό του του χώρου αυτού ,οπως και της Επιδαύρου πολλά μπορώ να πω .

Σε βρίσκω λίγο αποσυντονισμένο τελευταία…:044:

[video=Δημήτρης Μυστακίδης “Υπόγα”]426[/video]

Επαναλαμβάνω…

Αγαπητοί φίλοι, προκειμένου να ακούσουμε όσοι περισσότεροι γίνεται από το φόρουμ το μουσικό σχήμα Τατασσόπουλος - Μυστακίδης - Κώττη, σκεφτήκαμε να κλείσουμε τραπέζι στις 1000+2 νύχτες για την Παρασκευή 19/6/2009. Δεν συζητήσαμε κάποια ιδιαίτερη χρηματική τιμή, παρά μόνο ότι θα υπάρχουν κάποιες θέσεις εξασφαλισμένες για το φόρουμ ώστε να γλεντήσουμε όλοι μαζί ακούγοντας το σχήμα αυτό. Έτσι, όποιος θέλει να κλείσει τραπέζι, ας μου στείλει email στο admin@rembetiko.gr μέχρι την Παρασκευή 19/6 το μεσημέρι για να δούμε πόσοι φίλοι θα μαζευτούν.

Υ.Γ. Εγκαινιάζουμε αυτό το είδος των εκδηλώσεων. Θα ακολουθήσουν και άλλες τέτοιες προσπάθειες συνεύρεσης με τα σχήματα των μουσικών που αγαπάμε.

:088:Μη ξεχάσετε ότι το φόρουμ απόψε “ακούει” Μυστακίδη στου Ψυρρή, στις “1000+2 νύχτες”! :slight_smile:

Ξεχνίεται???:slight_smile:

Λέω να περάσω και εγώ μια βόλτα. Για μία ακόμα φορά

Παρακαλω πολυ , αναψτε κανα κερακι και για μενα …:102:
και με τις ευχες μου , να περασετε ΤΕΛΕΙΑ …:slight_smile:

Η Πριγκιπεσσα στη Σαλονικη , θα `χει αποχαιρετιστηριο την Κυριακη 21 Ιουνη 2009
απο ωρα 19.00 απογευμα , μεχρι οπου παει … (λογικα εννοειται) …:109:

kαι εγώ μέσα σήμερα !

Ένα θα το πιούμε για την Πελαγία :247:

Από τη χθεσινοβραδυνή εμφάνιση των τριών, στις 1000+2 Νύχτες:

[video=Τατασόπουλος, Μυστακίδης, Κώτη - 19.06.2009]513[/video]

Αυτά τα παιδιά πρέπει να τ’ ακούς γονατιστός με το καπέλο στο στήθος…:109:

Άλλο ένα βίντεο:

[video=Τατασόπουλος, Μυστακίδης, Κώτη - 19.06.2009]514[/video]

…τότε το αυτομαστίγωμα πάει στους Κώστα Παπαδόπουλο-Μάριο Κώστογλου-Άλκη Μαύρο όπως επίσης και στους Μανώλη Πάπο-Κώστα Δουμουλιάκα με την παρέα τους…:089:

Ίσως μια από τις καλύτερες εκτελέσεις της Μισιρλού που έχουν παιχτεί…
Μήτσο έσκισες!

[video=Τατασόπουλος, Μυστακίδης, Κώτη - Μισιρλού]516[/video]