Τακτική Συνάντηση - Παρασκευή 21 Ιουνίου 2019

Επιβεβαίωσα μόλις ότι το μαγαζί δεν έχει μουσική τις Παρασκευές…
Αύριο θα μιλήσω με τον ιδιοκτήτη για την τελική επιβεβαίωση του μαγαζιού. :slight_smile:

4 «Μου αρέσει»

Χρήστο έχουμε κάποιο νέο για τη συνάντηση;

Περιμένω τελική απάντηση από τον μαγαζάτορα (γιατί λόγω τριημέρου δεν τον έβρισκα) το απόγευμα θα ξέρω.

Αλλά κατά 99,999999% είμαστε ΟΚ για το μαγαζί την Παρασκευή 21/6, στον Αεροσπόρο στην Ηλιούπολη :slight_smile:

2 «Μου αρέσει»

@alko101, @fotis_anikanopoihtos, @marios_mountrixas, @Tzitzis, @Pericles, @alargino, @tountas_priest, @nikos_politis, @SpirosB αν τελικά θα έρθετε την Παρασκευή, στείλτε μου ένα προσωπικό μήνυμα για να επιβεβαιώσετε την συμμετοχή σας.

Όποιος άλλος θέλει να έρθει, προφανώς μπορεί να μου στείλει προσωπικό μήνυμα για να δηλώσει συμμετοχή. :slight_smile:

Υπενθυμίζω, η συνάντηση θα γίνει την Παρασκευή 21 Ιουνίου 2019 στο μαγαζί “Αεροσπόρος” στην Ηλιούπολη.

Η ώρα συνάντησης θα είναι γύρω στις 21:00.

Διεύθυνση μαγαζιού: Βοσπόρου 22, Ηλιούπολη (Πλατεία Αεροπορείας)

2 «Μου αρέσει»

Εγώ ναι, είμαι μέσα :wink:

2 «Μου αρέσει»

κι εγώ μέσα!
(πειράζει που το στέλνω με δμ;)

1 «Μου αρέσει»

όχι καθόλου :wink: Εκτός και αν έχεις να μου πεις τίποτε έξτρα άτομα

δυστυχώς όχι αυτή τη φορά…

Δυστυχώς σήμερα δεν μπορώ και εγώ :frowning: :frowning: :frowning:
Θα είμαι εκτός Αθήνας…
Την άλλη φορά!

@SpirosB δεν πειράζει φίλε, ελπίζουμε να σε δούμε την επόμενη φορά!

Λοιπόν…

Θυμίζω σήμερα είναι η Τακτική Μάζωξη του Ρεμπέτικου Φόρουμ!

Πληροφορίες:

  • Θα μαζευτούμε γύρω στις 21:00 - 21:30 (εγώ και ο @admin, θα είμαστε στο μαγαζί γύρω στις 21:20 το πολύ).
  • Το μαγαζί ονομάζεται “Αεροσπόρος” και η διεύθυνσή του είναι: Βοσπόρου 22, Ηλιούπολη (Πλατεία Αεροπορίας). (Χάρτης, σελίδα στο FB)
  • Για ο,τιδήποτε προκύψει, μπορείτε να μου στείλετε προσωπικό μήνυμα εδώ: @chrispanag (τα κοιτάω πολύ συχνά…)

Σύμφωνα με τις δηλώσεις συμμετοχής που μου έχουν κάνει, είμαστε 21-23 άτομα.
Αν κάποιος θέλει να έρθει και δεν έχει κάνει δήλωση συμμετοχής, απλά μπορεί να εμφανιστεί στο μαγαζί. Το μαγαζί είναι σχετικά ευρύχωρο οπότε όλοι οι καλοί χωράνε. :wink:

3 «Μου αρέσει»

τότε γιατί δεν το λένε “αεροβοσπόρου”;
σόρρυ για την κρυάδα, τα λέμε το βράδυ από κοντά!

Χαχαχαχ πλατεία Αεροπορίας + Βοσπόρου = Αερο-σπόρος :smile:

1 «Μου αρέσει»

α, νόμιζα ότι είναι από τον σκέτο σπόρο.

Όταν πάμε στο μαγαζί, θα ρωτήσουμε τον ιδιοκτήτη (που είναι και συνονόματός σου) για να δούμε τελικά πώς ήρθε η έμπνευση για το όνομα…

ε καλά, δεν έχει τόση σημασία… εν τω μεταξυ σπάμαρα και χάθηκε η σημαντική ανάρτησή σου.

Δεν πειράζει… και λίγο σπαμ δεν είναι κακό, μια παρέα είμαστε στο Ρεμπέτικο Φόρουμ ούτως ή άλλως…
:slight_smile:

1 «Μου αρέσει»

Καλά να τα περάσετε, δεν θα μπορώ να είμαι μαζί σας και ζηλεύω.

Να πείτε και κανά του Στέλιου Βαμβακάρη, να τον τραγουδάμε και να τον θυμόμαστε!

2 «Μου αρέσει»

Και από μένα καλά να περάσετε, κι εγώ δεν μπορώ να έρθω και ζηλεύω…

2 «Μου αρέσει»

εκτάκτως θα έρθουν και 3-4 άτομα από μένα!

3 «Μου αρέσει»

Από την χθεσινοβραδινή μας συνάντηση.

6 «Μου αρέσει»