Τακτική Συνάντηση - Παρασκευή 21 Ιουνίου 2019

καλή παρέα ήμασταν, ωραία παίξαμε, λίγο κοιμηθήκαμε… πάμε πάλι από τη νέα σχολική χρονιά με ανανεωμένη όρεξη!

7 «Μου αρέσει»

Πω πωω μπράβο ρε παιδιά Αυτό είναι…
Πολύ ζηλεύω… πάντα τέτοια…

3 «Μου αρέσει»

σε περιμένουμε στην επόμενη!

2 «Μου αρέσει»

Πέρασα πολύ όμορφα, ήταν από τις βραδιές που θα θυμόμαστε. Το μαγαζί πολύ καλό.
Εδω να πω ότι η αποκάλυψη της βραδιάς για μένα ήταν ο Φώτης. Εκτός από την καταπληκτική δουλειά που κάνει με τα στοιχεία που μας παρέχει, είναι και ΦΩΝΑΡΑ!!!

3 «Μου αρέσει»

Νίκο δυστυχώς θα σε στεναχωρήσω Γιατί δεν μπορώ… Είμαι από πολύ μακριά… Πολύ Βόρεια (ΞΑΝΘΗ)και είναι δύσκολο λόγω αποστασης ΑΛΛΑ ΑΛΛΆ θα το ήθελα παρα πολυ…

1 «Μου αρέσει»

@loukasfilm όντως φωνάρα ο φώτης!!! άκουγα κι εγώ και έψαχνα να δω από πού έρχεται!

@Ζαχαρίας_Ζλάτκος μακριά η ξάνθη, αλλά πανέμορφη και με καλό φαΐ! νομίζω κάτι έχει από ρεμπέτικο, επίσης εκεί κοντά στην καβάλα στο δοξάτο και στην δράμα έχει ωραία ρεμπετοπαρέα.

Ναι είναι ωραία… παλαιότερα δλδ πριν μια 6 έτια έβρισκες αρκετές ρεμπετοπαρεες νανπαιζουν σε μαγαζάκια
Τώρα έχει σπάσει λίγο αλλά και πάλι κάτι γίνεται… Για Δράμα η αλήθεια ειναι ότι δεν ξέρω… πάντως δείχνει ότι έχεις περάσει από εδώ… ή λάθος κάνω?

έχω κάνει ένα καλοκαίρι στην καβάλα και πέριξ, και περνάω από κει μια φορά στα 2-3 χρόνια.

Σχεδόν 5 ώρες συνεχόμενης μουσικής, 11 όργανα σε έμπειρα χέρια και πολλά πολλά τραγούδια με κρασί ή μπύρες και φαγητό. Τι άλλο να ζητήσει κανείς;

Χάρηκα πολύ που είδα εσένα Λουκά, μεγάλε κιθαρίστα, τον Νίκο τον Λίγκα, που έδειξε το ταλέντο του και στο μπουζούκι, τον Γιώργο τον αντμίν με τις πενιές του όπως και τον Περικλή, τον Αλέξανδρο τον μηχανικό του πλοίου, τον Γιώργο, τον Γιάννη το @koutroufi και τα υπόλοιπα παιδιά που μου διαφεύγουν τα ονόματα τους.

Άφησα τελευταίο, τον διοργανωτή της συνάντησης και ψυχή του φόρουμ, τον Χρήστο @chrispanag που με εντυπωσίασε με τις φωνητικές και κιθαριστικές του ικανότητες. Γεια σου Χρηστάρααααα.

Τα λέμε στην επόμενη συνάντηση.

6 «Μου αρέσει»

Ομολογώ ότι ζήλεψα, Λουκά είδα αργά τις κλήσεις σου αργά δυστυχώς
Ελπίζω την επόμενη

3 «Μου αρέσει»

Πολυ ωραια περασα. Δε ξερω οι υπολοιποι που με ακουγαν να παιζω μπουζουκι… :joy::sunglasses::thinking:

7 «Μου αρέσει»

Στην συγκεκριμένη ερώτηση, σου έχω απάντηση.
Μου έκαναν την ερώτηση:
“Το παιδί που καθόταν δίπλα σου και έπαιζε τόσο όμορφο μπουζούκι ποιος ήταν?”
Εντάξει Γιώργο;:grin::joy:

7 «Μου αρέσει»

Ακουγαν καλα σιγουρα; :joy:

Οκ. Την πατησατε. Θα το ξαναφερω

7 «Μου αρέσει»

Eγώ που άκουσα όλα τα τραγούδια που έπαιξες, η πενιά σου Γιώργο @georgalasg είναι πολύ γλυκιά :slight_smile:

5 «Μου αρέσει»

νομίζω ρώτησαν “το τόσο όμορφο παιδί που καθόταν δίπλα σου και έπαιζε μπουζούκι ποιός ήταν;” :wink:

7 «Μου αρέσει»

Αυτο δε ξερω αν ειναι καλο ή κακο. :sunglasses: :joy:
Για το παιξιμο μου παντως… :thinking: :roll_eyes:

4 «Μου αρέσει»