Τακτικές συναντήσεις του Φόρουμ 2017

Η επόμενη συνάντησή μας θα γίνει την Κυριακή μεσημέρι, 22/1. Ακούω προτάσεις για χώρο.

επιτέλους θα χάσω μάζωξη! μην το κρατήσετε πολύ, κινδυνεύετε να σας έρθω.

Ε, μα έπρεπε να τη χάσεις! Είπαμε ότι αυτή η μάζωξη είναι ΠΣΚ, όχι μεσοβδόμαδη, άρα για τους ερασιτέχνες που δεν δουλεύουν τα ΠΣΚ. Ε δε γίνεται, και την πίτα γερή και το σκύλο χορτάτο…

(να που γίνεται, όμως:)) : Θα φροντίσουμε να το τραβήξουμε όσο περισσότερο μπορούμε!

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΧΩΡΟ!!!

ειδικά φέτος, που μόνο έκτακτα κάνω και μόνο τώρα τελευταία έχω τις κυριακές, κατόρθωμα είναι να μην πιάσω καμιά ημερομηνία… ο νόμος του μέρφυ;

Εγώ, ποτέ δεν αποδέχτηκα το νόμο του Μέρφυ έτσι όπως διατυπώθηκε, ήθελα μία λέξη ακόμα: αντί “Ό,τι είναι να πάει στραβά, θα πάει στραβά” εγώ θα έλεγα “Ό,τι είναι να πάει στραβά, κάποτε θα πάει στραβά”. Από κεί και πέρα, είναι πλέον απλά θέμα στατιστικής, αλλοιώς όλοι θα κυκλοφορούσαμε συνεχώς με ένα πόδι στο γύψο.

Ή, ο Λίγα Ρόζα δεν θα σταύρωνε μάζωξη…

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΧΩΡΟ!!!

Γεια σας παιδια!
Τωρα καταφερα να μπω μετα απο τοσες μερες!Να με συμπαθατε.

Διαβαζα με αγωνια τις ημερομηνιες και ολα τα σχολια και χαιρομαι τοσο πολυ που θα ειναι Κυριακη μεσημερι 22/1 γιατι αν ηταν δευ 23, παρ 27, σαβ 28, κυρ 29 και δευ 30 εμεις δεν θα μπορουσαμε

Και ισως να μην μπορουμε γενικα παρασκευες:(

Αλλα μπορουμε 22/1
Θελετε να παμε στις σβουρες που ειχε προτεινει ο Νικος Νικολαου?Στο Κερατσινι θαρρω.
Μου αρεσε πολυ το φαγητο, το κρασι, ο χωρος και οι ανθρωποι.

Ειναι μακρια για εμας αλλα δεν εχουμε κατι κανονισμενο για τοτε.
Οτι θελετε εσεις

Αν θέλετε για Σβούρες ,πάρτε απόφαση για μα μιλήσω στους ανθρώπους.

Εγώ συμφωνώ και επαυξάνω!

Η επόμενη συνάντησή μας είναι στις “Σβούρες”, Πλάτωνος 101, Κερατσίνι, την Κυριακή 22 Ιανουαρίου, ώρα 13.30 το μεσημέρι. Θα έχει μενού ειδικά για μάς. Δηλώσεις συμμετοχής με πμ σε μένα, παρακαλώ!

Σαλάτες διάφορες,νωπές και ψητά λαχανικά,ποικιλίες κρεατικών όπως την άλλη φορά,κ.λ.π…κ.λ.π.μαζί με το κρασί (όσο πιείτε) 12 ευρά το άτομο.Καλά να περάσετε.

Υ.γ. Οι μπύρες θα χρεωθούν επι πλέον.

Ωχ, εγώ δηλαδή, που δεν επιτρέπεται να πίνω κρασί, θα ξηλωθώ αναλόγως!!!

Και δεν θα είσαι ο μόνος… :241:

Τελεια!Σβουρες το λοιπο!

ρε παιδιά, θέλω να τρέφω ελπίδες ότι θα σας προλάβω την κυριακή μετά την δουλειά. κατά τις 8 με βλέπω να έρχομαι το νωρίτερο, θα πάρω τηλέφωνο πρώτα να επιβεβαιώσω. υπάρχει κάποιος που σίγουρα θα κάτσει μέχρι τελικής πτώσεως, και θέλει να μου στείλει το κινητό του με πμ; αλλιώς παίρνω στο μαγαζί και ρωτάω.

Παιδιά , είναι κιόλας Παρασκευή καί ακόμα δέν ξέρουμε ώρα , διεύθυνση κλπ . Άν μπορεί κάποιος παρακαλώ νά ενημερώσει θά ήταν ευχής έργο .

Η διεύθυνση του στο Φ/Β είναι αυτή έχει και χάρτη.Νομίζω κατά τις δύο αν μαζευτείτε θα είναι καλά.https://www.facebook.com/brizolakiakaisvoures/

Γεια σου Παυλο!
Ο Νικος Πολιτης ειχε γραψει ωρα και διευθυνση 12/1 σε σχετικη αναρτηση.
Πλατωνος 101,Κερατσινι
Ωρα 1.30μμ

Επιβεβαιώνω τα παραπάνω. Δηλώσεις συμμετοχής έχω μέχρι στιγμής από Λαμπρινή - Γιώργο και την αφεντομουτσουνάρα μου (με παρέα Τούρκικη), καθώς και μιά παρέα φίλων του φόρουμ. Θα προσθέσω και τον Παύλο και (για αργά) τον Λίγα Ρόζα, αλλά όσοι σκέφτεστε να έρθετε, δηλώστε το παρακαλώ.

Καλημέρα Νίκο,

Προσπάθησα να σου στείλω μήνυμα για να επιβεβαιώσω την συμμετοχή μου, αλλά έλαβα το παρακάτω μήνυμα:

Ο χρήστης έχει υπερβεί το όριο συνολικών αποθηκευμένων προσωπικών μηνυμάτων που του αντιστοιχεί και δε μπορεί να λάβει επιπλέον μηνύματα μέχρι να ελευθερώσει χώρο για αποθήκευση.

Ευχαριστώ πολύ! Πράγματι, υπήρξε τεχνικό πρόβλημα.

τελικά παραλίγο να ερχόμουνα, αλλά σχόλασα αργά και ήμουν διαλυμένος… πώς τα περάσατε;