Πρόβλημα εγκατάστασης λογισμικού

Προσπαθώ να εγκαταστήσω το nero 8 ultra στον σταθερό υ/π καί μου εγκαθιστά μονο το
το μισό προγραμμα ,αντίθετα στο φορητό δεν εχει πρόβλημα.Οποιος μπορεί ας βοηθήσει
ρε παιδιά.:245:

τι ακριβώς εννοείς ότι βάζει το μισό πρόγραμμα…Δώσε περισσότερες λεπτομέρειες…

Γιωργο κατ΄αρχην σε ευχαριστώ.Λοιπόν δε μου εγκαθιστα το σπουδειότερο που το δουλέυω
το Soundtrax, και οταν κανω διπλό κλίκ απο τη επιφάνεια εργασίας για να βγεί, κάτω απο το σηματάκι της αναμονής μου βγάζει error:245:

Πρώτα από όλα, κοιτώντας τις ιδιότητες του εικονιδίου της επιφάνειας εργασίας (δεξί κλικ στο εικονίδιο, ιδιότητες) κοίτα αν το εικονίδιο έχει το σωστό path δηλαδή αν στέλνει την εντολή στο συγκεκριμένο πρόγραμμα.
Αν είχες προηγούμενη έκδοση, μπορεί κατά την απέγκατασταση της παλιάς, το εικονίδιο να έμεινε αμανάτι και να μην χρειάζεται σε τίποτα.
Αυτό μπορείς να το καταλάβεις τρέχοντας το πρόγραμμα από το μενού έναρξη όπου συνήθως είναι όλα οκ.
Αν τελικά είναι αυτό τότε είναι απλό το θέμα. Διάγραψε την υπάρχουσα συντόμευση και φτιάξε μια καινούργια.
Αν δεν είναι αυτό,τότε λογικά θέλει εγκατάσταση πάλι από την αρχή…

Εμένα μου έβγαζε παρόμοια προβλήματα και το έκανα επανεγκατάσταση και τώρα είναι οκ…

Δοκίμασε το και αν δεν σου δουλέψει εδώ είμαστε να σε βοηθήσουμε.

μιά βδομάδα αυτό κάνω μωρέ Γιώργο!!:112:

έκανα διόρθωση στο προηγούμενο κείμενο

για κοίτα το και πες μου!