ΠΡΟΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ή ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ

Φιλαράκια…

Εχει δοκιμάσει κανείς τον καινούργιο
προενισχυτή Sοlitaire ή τον αντίστοιχο ενισχυτή
για μπουζούκι, γνωρίζει κάτι παραπάνω για το αποτέλεσμα…

Με ευκαιρία την ερώτησή σου, θα μου επιτρέψεις να κάνω μια ερώτηση:

Δεν νομίζεις (ως μπουζουκσής) πως οι ηλεκτρονικές προσθήκες στο μπουζούκι του αφαιρούν κάτι από τη γοητεία και την “καθαρότητά” του; Δεν είμαι ούτε “πουριτανός” και λάτρης του παρελθόντος. Από την άλλη έχει μεγάλη πρακτικότα, αλλά βρε παιδί μου…

Παρεπιπτόντως, είσαι ο πρώτος που μπήκε στο φόρουμ μετά από μένανε. Καλώς ορίσαμε Γιωργιώ!

Λάθος Γιώργη, γράψε Χ. Σε μπέρδεξα με άλλονε…

καλως ορίσατε και καλη διαμονή

Βλέπω, φίλτατε Θοδωρή, πέρα από ρεμπέτης κι εσύ, είσαι και συνάδελφος… Να βρεθούμε και σε Αγγλία να μιλήσομε για Μαθηματικά μετά μπουζουκιού!!!

όπως και δήποτε ! εισαι και συ Αγγλία?

να κάνουμε καμια μπουζουκόσυνάντηση!

Μάγκες το θέμα του μηχανήματος πάνω στο πατάρι είναι μεγάλη ιστορία. Εγώ από την εμπειρία μου προτείνω μία ρακιέρα με φέτες από πολιεφέ, εκουαλάιζερ, προενισχητή, και όποιος θέλει να μάθει και άλλα ας συνεχήσει την κουβέντα. …Όχι άλλο Sοlitaire!!!

Εγώ προτείνω και μια τοστιέρα πάνω στην πίστα για τις λιγουρίτσες…

γεια σου φιλε μου. μπορεις να το κανεις πιο λιανα. τι καλουδια να αγορασω.ημουν ετοιμος να αγορασω solitare.

Αγαπητέ Τσάκο, καλώς όρισες στο φόρουμ! Δεν πρόσεξες ίσως ότι το μήνυμα στο οποίο αναφέρεσαι καταχωρήθηκε πριν τρία χρόνια, μέσα στα οποία βεβαίως έχουν σημειωθεί πολλές εξελίξεις στην τεχνολογία, αλλά και στο φόρουμ. Προσπάθησε με αναζήτηση να βρείς νεώτερες πληροφορίες για το θέμα σου.