Οργανοποιός: Στασινός Νίκος

Έτσι νομίζω κι εγώ, ότι δεν την κατανόησες.

Λάθος πληκτρολόγηση: ως άντρα σε κατέταξα, αφού Χρίστινα δεν υπάρχει.

1 «Μου αρέσει»

Τέτοιες συμπεριφοράς δεν μου ταιριάζουν . Γι΄ αυτό αυτοδιαγράφομαι .

Κάτι καλύτερο, δύσκολα θα έβρισκα να σου προτείνω.

Εεε! Και οι φωτογραφίες;

Για αποφυγή παρεξηγήσεων καλύτερα να βάζεις ονόματα που καταλαβαίνει κάποιος τί είσαι.Το Χρισπα εμένα σε γυναίκα μου έκανε.Απο εκεί και πέρα κανείς από τα παιδιά δεν το είπε για να σε προσβάλει αν το είπε κιόλας που δεν το παρατήρησα.Αλλά για να τραβάς printscreen μάλλον σε πείραξε και ψάχνεσαι.

Κρίμα γιατί ειδικά ο Περικλής και ο Νίκος όσο καιρό τους γνωρίζω έχουν σεβασμό στους συνομιλητές τους.Ειδικά απέναντι στα νεότερα μέλη.Μάλλον τσάμπα παρεξηγήθηκες.

2 «Μου αρέσει»

Καλώς ήλθες Χρήστο και από εμένα, θα ήθελα απλά να σου πω, όπως όλοι λίγο πολύ εδώ μέσα έχουμε αναφέρει, ο γραπτός λόγος παρεξηγείται εύκολα.
Επίσης σε διαβεβαίωνω ότι εδώ μέσα κανένας δεν “ψαχνεται” για ίντριγκες η παρεξηγήσεις.
Αν έχεις και εσύ κάποια αγάπη για το Ρεμπέτικο, η τα όργανα και οτιδήποτε γύρω από αυτά, θα σου πρότεινα να το προσπεράσεις, να απολαύσεις τα χιλιάδες νήματα με τις πληροφορίες και να συμμετέχεις όπου θέλεις.
Αν τώρα πάλι έχεις θιχτεί τόσο που δεν θες να ξαναμπείς επίσης σεβαστό.

Υ.Γ. Συν ένα στο @pepe απο εμένα που θα ήθελα και εγώ φώτο του τζούρα όταν τον πάρεις :slight_smile:

2 «Μου αρέσει»

@Stos1 καλώς ήρθες, και ελπίζω να μείνεις τελικά.
Δεν χρειάζοταν όλο αυτό, απλά ο @nikos_politis έκανε ένα λάθος στην πληκτρολόγηση “φίλι” αντί για “φίλε” το οποίο και διόρθωσε μετά. Όλα τα υπόλοιπα εκατέρωθεν δεν χρειάζονταν, ας σβηστούν να μείνει το θέμα για τον Στασινό όπως πρέπει να είναι.
Κι εγώ θα ήθελα φωτογραφίες έστω, αν όχι και ηχητικό δείγμα. Έχω ακούσει τα καλύτερα από ανθρώπους που είχαν όργανά του.

6 «Μου αρέσει»