Εξυπηρετικότατος

Γεια και χαρά αν και παρακολουθώ αρκετό καιρό το φόρουμ σήμερα σκέφτηκα ότι έπρεπε να γραφτώ για να μοιραστώ μαζί σας την εμπειρία μου.

Πέρασα για πρώτη φορά από το οργανοποιείο του Χρήστου, πρώτα από όλα μου έκανε τεράστια εντύπωση η ευγένεια και η όρεξη του να απαντήσει σε κάθε μου ερώτηση. Αφού με βοήθησε και δοκίμασα τουλαχιστον καμια 10αρια μπουζούκια, από αύριο θα πάω να πάρω μια πανέμορφη καρυδιά με ματ βερνίκι που μου πήρε την καρδιά !

Μου είπε ότι μετά από αρκετό καιρό έχει τώρα πολλά νέα όργανα (Η χαρα του μπουζουξή ένα μαγαζί γεμάτο μπουζουκια!) , γιατί τον τελευταίο καιρό η παραγωγή πήγε πίσω με κάτι νέα μηχανήματα που έφερε.

Συγχωρήστε τον ενθουσιασμό μου, αλλά πραγματικά ένιωθα την ανάγκη να μοιραστώ την χαρά μου μαζί σας

Να είστε καλά

Φιλε ο Χρηστος οντως ειναι πολυ καλο παιδι και πολυ πολυ εξυπηρετικος.
Εχω δικο του 3χορδο και οτι εχει χρειαστει ειναι παντα εκει στο να σε εξυπηρετησει η να βοηθησει

Εχω δει τοσο καλα λογια στο φορουμ για τον συγκεκριμενο οργανοποιο, που μολις αποφασισω να παρω ενα καλο 3χορδο μπουζουκι ,θα ειναι απο τους
πρωτους που θα επισκεφτω!

Αντε με το καλο φιλε μου να το αγορασεις κ αν θελεις βαλε μας καμια φωτο να “χαλβαδιασουμε” λιγο κ εμεις το μπουζουκακι σου.
ευχαριστουμε!

Πραγματι ειναι παρα πολυ εξυπηρετικος. Εγω μια φορα εχω επισκεφτει το μαγαζι του για να αγορασω μια βαλιτσα για το μπουζουκι μου και ελπιζω οτι κατα τα μεσα ιουνιου θα ξαναπαω αυτη τη φορα για την αγορα ενος τριχορδου (επιχειρωντας την μεγαλη αλλαγη μιας και παιζω τετραχορδο).