Αναζήτηση βιβλίου

Γεια σας!
Πριν από μερικά χρόνια είχα κάνει μια ανάρτηση για κλοπή του Λαούτου μου αφού μου έσπασαν το τζάμι από το αυτοκίνητο (ναι, από τότε έμαθα και ΠΟΤΕ όχι μόνο όργανο αλλά οτιδήποτε στο αυτοκίνητο, έστω και για 5 λεπτά…) τότε εκτός από το Λαούτο μου είχαν αρπάξει και ένα σάκο στο οποίο είχα μέσα τη μέθοδο του Μυστακίδη για το Λαούτο με το CD (εκδόσεις εν χορδαις).
Έχω ψάξει να αγοράσω αυτό το βιβλίο αλλά είναι εξαντλημένο από παντού οπότε σκέφτηκα να απευθυνθώ και σε εσάς.
Υπάρχει κάποιος που να έχει το βιβλίο και το cd ώστε να το αγοράσω ή κάποιος να γνωρίζει κάποιο βιβλιοπωλείο που να το έχει απόθεμα;
Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
Σας ευχαριστώ.

2 «Μου αρέσει»

Καλησπέρα,
βλέπω εδώ στην ιστοσελίδα του skroutz (χωρίς πρόθεση διαφημίσεως της σελίδας ή των προτεινόμενων καταστημάτων), ότι υπάρχει διαθέσιμο, εάν και εφόσον είναι αυτό. ΕΔΩ είναι ο σύνδεσμος της εν λόγω ιστοσελίδας.

Εάν δε θες να πατήσεις τον σύνδεσμο, που προσφέρω, απλά γράψε στο Google “Μυστακίδη για το Λαούτο με το CD εν χορδαις”, και θα σού εμφανίσει, μάλλον, αυτό που ζητάς. Εκτός εάν είναι όντως εξαντλημένο και από αυτά τα δύο, που προτείνει και έχουν αμελήσει να ανανεώσουν τη διαθεσιμότητα.

Όσον αφορά το αυτοκίνητό σου, υπομονή σού εύχομαι. Ελπίζω να σε κάλυψε η ασφάλειά σου τουλάχιστον.

Γεια και σε σένα.

Δοκίμασες να μιλήσεις με τον ίδιο τον Μυστακίδη; Εάν δε βρεις άκρη με τα καταστήματα, δε χάνεις τίποτα να επικοινωνήσεις μαζί του μήπως έχει ο ίδιος κάποιο απόθεμα :wink:

2 «Μου αρέσει»

Ο μυστακιδης έχει γράψει 2 βιβλία για λαούτο.
Αν εννοείς το "Τροπικοτητα και εναρμόνιση " υπάρχει μεταχειρισμενο εδώ Λαούτο. Τροπικότητα και εναρμόνιση: Δημήτρης Μυστακίδης

Διόρθωση το βιβλίο που ζητάς δεν υπάρχει ούτε μεταχειρισμενο. Αυτό που σου έστειλα είναι εκδόσεις Πριγκηπέσσα

1 «Μου αρέσει»

Ναι δοκίμασα και περιμένω απάντηση και έλεγα να δοκιμάσω και εδώ. Σε ευχαριστώ.

1 «Μου αρέσει»

Ναι αυτό που λες είναι πιο πρόσφατο και το έχει και ίδιος στην ιστοσελίδα του.

1 «Μου αρέσει»

Σε αυτά τα δύο που φαίνονται στο Σκρουτζ δεν υπάρχουν. Απλά δεν έχουν ενημερώσει τις ιστοσελίδες τους. Μάλιστα στο ένα περιμένω να μου γυρίσουν και τα χρήματα πίσω καθώς το παράγγειλα και μετά μου είπαν πως δεν είναι διαθέσιμο.

2 «Μου αρέσει»

Κλασσική ανοησία. Ελπίζω να στα επιστρέψουν άμεσα, φίλε μου. Ήλπιζα πραγματικά ότι θα μπορούσα να σε βοηθήσω.