Αγορά μπουζουκιού γύρω στα 1200 ευρώ

Σε ευχαριστω φιλε να εισαι καλα !!

1 «Μου αρέσει»

Καλησπέρα φίλε εγώ έχω να σου προτείνω το οργανοπειο ταξιμι Μάριος και Μίκης κοτσες έχω ένα μπουζούκι απ τα παιδιά είναι πολύ καλή μάστορες και στο επικοινωνιακο κομμάτι μπορείς να πάρεις τηλέφωνο ή να στείλεις μηνημα στο Facebook η εμπειρία μου μαζί τους ήταν άψογη επαγγελματίες στην δουλειά τους και πολύ βοηθητική στο να επιλέξω το κατάλληλο όργανο τους συστήνω ανεπιφύλακτα!!!
ΥΓ: εδρεύουν στην Θεσσαλονίκη

2 «Μου αρέσει»

Από όσους έχω ακούσει γνώμη για το συγκεκριμένο οργανοποιείο συμφωνούν μαζί σου. 2 γνωστοί μου έχουν αγοράσει τρίχορδο από το Ταξίμι και είναι υπερευχαριστημένοι. Μάλιστα επειδή αναφέρει και κόστος ο δημιουργός του θέματος ξέρω πως στον ένα το μπουζούκι (τρίχορδο με μεγάλη κλίμακα 70ρι) που παρήγγειλε κόστισε 1200 ευρώ μαζί με την αποστολή στην Ολλανδία που κατοικεί. Είναι 1000% ευχαριστημένος από το όργανο. Μάλιστα το παρήγγειλε με βέργα για να μεγαλύτερη σταθερότητα, αφού στην Ολλανδία δεν θα μπορούσε να βρει οργανοποιό για οποιαδήποτε συντήρηση, επισκευή κλπ. Επίσης σε κάποια βίντεο του ο μακαρίτης ο κος Μάνθος από τη Δράμα έπαιζε με ένα πολύ ωραίο τζουρά από το Ταξίμι.

2 «Μου αρέσει»

Νικολα καλησπερα εχω ακουσει και εγω πολυ καλα λογια για το οργανοποιειο ταξιμι του Μαριου και Μικη Κοτσε.Μου εχουν πει οτι ειναι παρα πολυ καλα παιδια εχουν καλες τιμες και φτιαχνουν παρα πολυ ωραια οργανα.Οποτε νομιζω οτι στα λεφτα που θελει να διαθεσει ο φιλος μας ειναι μια πολυ καλη περιπτωση το οργανοποιειο ταξιμι.Αλλη μια καλη λυση νομιζω οτι ειναι και ο Σταμκος εχω ακουσει καλα σχολια και οτι εχει επισης καλες τιμες.Ισως και το οργανοποιειο του Αλεξη Ροτσκου που λεγεται(Ξυλο και ηχος) που ειναι και αυτο Θεσσαλονικη αλλλα δεν ξερω απο τιμες εκει τι παιζει.

1 «Μου αρέσει»

Απο Θεσ/κη στα 1200 ακριβως, για μενα Αλεξανδρης. Εχω τριχορδο και απο Ταξιμι, με βεργα κλπ. Καλο για τα λεφτα του, αλλα βαρυ και μεγαλη κλιμακα. Πιο λαικο τριχορδο, οχι τοσο ρεμπετικο. Καλες κατασκευες κανουν. Ροτσκος δεν εχω πιασει κατι εντυπωσιακο, αλλα τον εχουν επιλεκει αρκετοι. Σταμκος τα πιο πολλα μεταπωλουμενα οργανα στην ιστορια των μεταχειρισμενων. Δεν προτιμω τον ηχο του. Αλλα και αυτος εχει πιστους ακολουθους. Οπου και να πας, σημασια εχει τι αρεσει σε σενα δλδ.

3 «Μου αρέσει»

Καλησπερα Ανεστη ναι και ο Αλεξανδρης ειναι παρα πολυ καλος.Τωρα βεβαια δεν ξερω ο φιλος μας αν θελει τριχορδο η τετραχορδο.Παντως Ανεστη αυτο που ειπες οτι ο καθε οργανοποιος εχει τους δικους του πιστους ακολουθους ειναι παρα πολυ σωστο ειναι και θεμα γουστου δηλαδη τι σου καθεται καλυτερα στο αυτι και στο χερι.

Ανεστη και ο Σπουρδαλακης φτιαχνει κατα την γνωμη μου πολυ καλα οργανα και εκει νομιζω μπορει να ριξει μια ματια ο φιλος μας.

Με 1200 στον Σπουρδαλακη ?

2 «Μου αρέσει»

Πανο καλησπερα ναι εχεις δικιο δεν θυμομουνα στον σπουρδαλακη απο τι τιμες ξεκινανε τα μπουζουκια του.

Ο Αλεξανδρής φτιάνχει και τετράχορδα, κι επειδή δεν κυκλοφορούν και πολλά δείγματα ήχου, ακούστε εδώ ένα τετράχορδο δυναμίτη του Αλεξανδρή, σε χαλαρό παίξιμο
https://www.facebook.com/antonis.anestis/videos/1655548331253316

Και μιας και αναφέρθηκε ο Σπουρδαλάκης, σίγουρα αξίζει μια βόλτα από εκεί, τα όργανά του είναι κορυφαία

1 «Μου αρέσει»

Μπαμπη καλησπερα πολυ καλα τα οργανα του Αλεξανδρη.Και ο Σπουρδαλακης φτιαχνει πολυ καλα οργανα αλλα δεν ξερω Μπαμπη απο τι τιμες ξεκινακε τα οργανα του Σπουρδαλακη οτι ειναι κορυφαια ειναι και εγω θα ελεγα να κανει μια βολτα.

1 «Μου αρέσει»

Καλησπέρα φίλε ναι πολύ ωραίος τζουρας και είχε πάρει 2 ή 3 τετραχορδα απ τους ίδιους

2 «Μου αρέσει»