Hi

Geia se olous kai xronia polla!!! Eutuxismeno to 2007!
De thelw na ginw kakia alla tha ginw…Auto to teleio site…einai ftiagmeno apo enan anthrwpo pou ap oso kserw agapa polu to rebetiko…pws to kserw??? einai kathhghths mou! ! :090: :092:

Δε γίνεσαι καθόλου κακιά.
Για ποιόν χτυπά η καμπάνα; Admin, τι έγινε;


(Έκανα το λάθος και είδα το προφίλ της celina558 και ειδικά την ημερομηνία γέννησής της…)
:016:

Σώωωωωωωωωωωπα!!!

(τρυφερό το μήνυμα πάντως, Σελίνα)

Admin,

αν συνεχίσεις να αφήνεις μαθητές σου να γράφουν στο φόρουμ, παρακάλεσε τους τουλάχιστον να μην αναφέρουν στο προφίλ τους την ηλικία τους.

1991:mad:.

Celina γιατί μας κάνεις τέτοιες ζημιές. :112:

Για τα επερχόμενα γενέθλια σου βέβαια σου εύχομαι Χρόνια Πολλά και Καλά, και να ακούς εκτός από το μάθημα του δασκάλου σου, και την ίδια μουσική:090:

Ζουλιαρηδες …

Ισαάκ, το γένος που χρησιμοποίησες είναι λάθος…:092:

Ναι ρε γουεμπ, μαθητριες τι προβλημα εχεις ;;

Γιωργο μην τους ακους,
σε περιμενω παλι για 5ημερη εκδρομη στην ΚΡΗΤΗ
με τους μαθητες και τις μαθητριες σου !!!

:088:

Ετσι να σκασουνε ορισμενοι …

:085:

Ισαάκ, το γένος που χρησιμοποίησες είναι λάθος…:092:[/quote]

Το έκανα για να δώσω έμφαση στην ηλικία που είναι αυτό που με σοκάρησε! Το κορίτσι έχει 12 χρόνια διαφορά με τον … γιό μου, ρε !@#%&*)($ΔΓΤ%ΡΡ#:mad:

Τα καλά του επαγγέλματος είναι ρε μάγκες. Μιλάμε συνεχώς με νέους ανθρώπους και ανανεωνόμαστε και εμείς. Πάλι καλά. Από το να βλέπεις τη φάτσα ενός ανθρώπου στο απέναντι γραφείο κάθε μέρα και κάθε μέρα, είναι καλύτερο να βλέπεις ανθρώπους με ζωντάνια και αισιοδοξία έτοιμους να βγουν στον στίβο της ζωής. Εμένα να σας πω την αλήθεια μου δίνουν ζωή τα όνειρά τους.
Δυστυχώς το θέμα νέοι άνθρωποι και ρεμπέτικο είναι μία πονεμένη ιστορία. Τουλάχιστον όσο είναι σε αυτή την ηλικία.

Ναι, η μαγεία του επαγγέλματος!
Η μετάγγιση ζωντάνιας, αισιοδοξίας, ελπίδας, ζωής από τα νέα παιδιά!

Το αγαπούν το ρεμπέτικο τα νέα παιδιά.
Αλλά αναμασούν, όπως και πολλοί μεγαλύτεροί τους στην ηλικία, απόψεις όπως ότι το ρεμπέτικο τραγούδι απευθυνόταν σε περιθωριακές ομάδες και ότι σχετιζόταν αποκλειστικά με απαγορευμένες ουσίες. Με συζήτηση όμως δίνεται η δυνατότητα να ξεκαθαρίσουν στο μυαλό τους κάποια πράγματα.

Ισαάκ δεν έχω καταλάβει τι δεν κατάλαβες…:112:

Εξαρτάται ποιά φάτσα βλέπεις στο απέναντι γραφείο και επίσης, σε ποιό σχολείο διδάσκεις. Γιατί ξέρω εκπαιδευτικούς που διδάσκουν στο Ζεφύρι ή στο Μενίδι και δεν μοιράζονται ακριβώς τις ίδιες απόψεις (ειδικά για το πώς βλέπουν εσένα οι “άνθρωποι με ζωντάνια και αισιοδοξία”). Μακάρι η άποψή σου (και της Ελένης) να ήταν ο κανόνας…