Συνάντηση στα 6 αδέρφια (2009)

webmastora σε νιώθω απόλυτα.Κανονίζουν κανονίζουν και μες απλά διαβάζουμε τι λένε.Τι να πούμε οτι ξυπνάμε την Τατάρτη στις εξι το πρωι;

Δύο πράγματα θέλω να πω.

1ον, Όποιος γουστάρει έρχεται την Τρίτη καθώς θα υπάρχουν και έξτρα καρέκλες.

2ον, Αισίως μαζευτήκαμε πάνω απο 30 οι σίγουροι και άλλοι κάμποσοι που παίζει να περάσουν.:102:

επειδή όποτε πάω να μπω στα “ρεμπέτικα στέκια” μου βγάζει ένα “operation aborted” και με πετάει όξω…μήπως μπορει κανείς να ξαναθυμίσει την διεύθυνση ρε παιδιά?
…στωωωωω!:230:

6 Αδέλφια (Τα)

Λ. Παπάγου 126, Ζωγράφου
Αθήνα
Ελλάδα

Μπαίνεις με Explorer (λάθος). Μπες με Firefox (σωστό). Κάποια στιγμή θα το διορθώσουμε.

…με λένε explorer και θαρρώ…
…πως κάνετε διακρίσεις…
…μου τό’κλεισαν το μαγαζί…
…του firefox…απαιτήσεις…:089:

…στώώώώώώ!

επί του πιεστηρίου: ίσως περάσουν τρία παιδιά που γνώρισα στο μαγαζί και είχαν ήδη διαβάσει στο φόρουμ για τη μάζωξη.
θα έχουμε και καρτελάκια με τα ονόματα μας; τα λέμε άφτερ μιντνάιτ! (σόρρυ για τα εγγληνικά)

Δεν ξέρω για τα καρτελάκια φίλε liga rosa. Όποιος δε βαριέται ας φτιάξει για την πάρτη του αν και νομίζω οτι δε θαργήσουμε να γνωριστούμε. Στο κάτω κάτω, όταν το κρασί (και το τσίπουρο για όποιον γουστάρει) ρέει άφθονο, οι γνωριμίες γίνονται πολύ εύκολα.:102::102::102::102::102:

για πααααμε!!!:102::246::247:
http://www.youtube.com/watch?v=YAl9FRTwauo

τα λεμε το βραδυ παιδια!

Φίλε Άρη, το avatar σου πάει απτό καλό στο καλύτερο. Να ζήσουνε οι Άρηδες!!!:089:

Κι από μένα θα έρθουν 4. Να φέρουμε και τις καρέκλες μας?

Μπα… Την κιθάρα φέρτε και είμαστε οκ…:089:

μεσα και γω ενας τελικα. χωραμε ε?

θα γινει μπατιρντακι ΟΕΟΕΟΕΟΕΕΟΟΕ:127::127::127::127::102::102::102::102::107::108::246::246::247::247:

Ευχαριστώ όλους για την ωραία βραδιά που περάσαμε και ιδιαίτερα τον Ιάσωνα που την οργάνωσε.
Έχω ανεβάσει τα τραγούδια που παίξαμε και όποιος θέλει μπορεί να τα κατεβάσει από:


Αν έχει κανείς φωτογραφίες από τη βραδιά, αν θέλει ας ανεβάσει.
Επειδή το γήρας ου γαρ έρχεται μόνο … ξέχασα να πάρω τη δική μου φωτογραφική.

Kαλησπέρα στα παιδιά και απο εμένα.
Ήθελα να πω ότι ήταν μια ομορφη βραδυά, αν και φίλε Peven ξεκινήσαμε να παίζουμε με το που κάτσαμε… έπρεπε τουλάχιστον στην αρχή να βάλουμε μια μπουκιά φαγητό στο στόμα μας ε;:slight_smile:

Από χτες αυτό που έχω να δηλώσω ως αξιοπρόσεχτο είναι ότι είχαμε 4 ή 5 (δεν θυμάμαι) ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΥΣ κιθαρίστες!!!

Όχι ότι και τα μπουζούκια δεν ήταν καλά… αλλά οι κιθαρίστες δώσανε ρέστα!

Φίλε PeVen σόρρυ για την ασυνεννοησία ώρες ώρες, αλλά ήσουν αρκετά μακριά και δεν σε άκουγα καθόλου…

Η βραδιά κύλισε πάρα πολύ όμορφα, θα μπορούσα να πω…
Το κλού της βραδιάς είναι το σόλο κλαρίνο που μας έπαιξε ένα φίλος της παρέας μας (δυστυχώς δεν θυμάμαι το όνομα του).

Επίσης μετά τις 12 αρχίσαν τα πιο παλιά ρεμπέτικα τραγούδια και με τη βοήθεια του κύριου Κώστα (δεν συμμετέχει στο φόρουμ) το πήραμε σερί μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες…

Τώρα, όσον αφορά το λογαριασμό!!! Επειδή ο καθείς πλήρωνε τα δικά του, και επειδή από ότι φαίνεται όλοι στο φόρουμ είναι κουβαρντάδες σε βαθμό σπόνσορα θα έλεγα,
στο ταμείο που κρατούσα, βγήκα συν 85 ευρώ. Θεωρώ ότι αυτά τα χρήματα πρέπει αντί να επιστραφούν με οποιοδήποτε τρόπο στους προκατόχους τους, θα πρέπει να δωθούν για την συντήρηση και αναβάθμιση του φόρουμ μας.

Περισσότερες πληροφορίες για αυτούς που βρίσκονταν στο χώρο, αργότερα με τις φωτογραφίες.

Γιώργο, καλή φάση, έβγαλες και μεροκάματο:019::019::019:. (πλάκα κάνω).

Μήπως να τα κράταγες και νατα βάζαμε στο λογαριασμό στην επόμενη συνάντηση του forum;

Όσον αφορά τη βραδιά, οφείλω να συμφωνήσω, χωρίς να θέλω να υποβαθμίσω τα μπουζούκια μας, οι κιθάρες ήταν φοβερές!:110::110::110::110::110:

φίλε Ιάσωνα, χωρίς όμως να ξέρω το πότε θα γίνει η επόμενη μάζωξη και αν θα μπορώ και εγώ να είμαι εκεί, θεωρώ πιο σημαντικό να μπουν στη συντήρηση του φόρουμ μιας και υπάρχουν πολλά έξοδα που τρέχουν.

Περιμένω και τη δική σας άποψη

Καλύτερα να πάνε για την αναβάθμιση του forum:089:

O κλαρινίστας είναι ο collectorgram

Δεκτό, εγώ δεν έχω αντίρρηση.:089:

— Νέο μήνυμα προστέθηκε στις 19:03 ::: Το προηγούμενο μήνυμα δημοσιεύθηκε στις 18:58 —

Ορίστε και καμιά φωτογραφία από χθες.

(οι φωτογραφίες δεν ήταν δυνατόν να ανακτηθούν)