Στάμκος Παναγιώτης

1ον) Κατάντησε κουραστικό ο τρόπος με τον οποίο προσπαθεί ο οποιοδήποτε να κάνει διαφήμιση τόσο επίμονα
2ον)Δε μου αρέσει να βλέπω απο administratores σχόλια του τύπου δεν ταιριάζεις στην παρέα μας, τράβα στο καλό…Γιατί η παρέα μας είναι πολύ μεγάλη για να μην ταιριάζει με κανέναν
3ον) Όσο χαζό κι αν ήταν το σχόλιο του τρύπα για πτυχία κτλ δεν ήταν λόγος για ban

Τέλος ο τρόπος με τον οποίο εκδηλώνεται τον ενθουσιασμός σας οι Σταμκιακοί είναι δυσφήμηση κατά την γνώμη μου.

Φίλε,
εδώ και καιρό και εγώ ψάχνω ένα καλό και όχι ακριβό μπουζούκι για το γιο μου.
Έτσι με ενδιαφέρον διαβάζω όλες τις σχετικές συζητήσεις που γίνονται στο φόρουμ, στις σχετικές ενότητες.
Θα με πιστέψεις, αν σου πω πως μπούχτισα από τόσα κατεβατά που διάβασα για το συγκεκριμένο οργανοποιό, σε τέτοιο βαθμό, που και να το είχα σκοπό να κατευθυνθώ και προς τα εκεί για αγορά, τώρα πια θα το αποφύγουμε ;

Εν ολίγοις, το πολύ το “Κύριε ελέησον” το βαριούνται και οι Άγιοι, αν με εννοείτε τι εννοώ…

Ακόμα και αν πειστώ πως οι προθέσεις όλων - όσοι έγραψαν με τόση επιμονή τα υπερβολικά καλά τους λόγια για το συγκεκριμένο επαγγελματία - ήταν αγνές, δεν καταλαβαίνετε πως η τόση εμμονή σας του δημιουργεί πρόβλημα του ανθρώπου, και είναι και επαγγελματίας ;

Δεν νομίζετε πως είναι καιρός πια να συζητήσουμε και άλλα θέματα, ακόμα και γι’ αυτή την υψηλή Τέχνη της Οργανοποίΐας, χωρίς υπερβολές, όμως, και άσκοπους διαπληκτισμούς;

ΑΜΑΝ ΠΙΑ! ΤΟ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΡΓΑΝΑ ΤΩΝ 400 ΕΥΡΩ ΜΕ ΚΑΛΟ ΗΧΟ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΑΠΕΞΩ, ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ . ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ, ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙ. ΠΑΨΕΤΕ ΠΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΖΑΛΙΖΕΤΕ ΜΕ ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ!!!

Αλχημιστή, και των διαχειριστών (αλλά και των συντονιστών, και των μελών) η υπομονή έχει και αυτή όρια. Τον αποκλεισμό ο Τρίπας δεν τον κέρδισε με ένα και μόνο σχόλιο, χαζό ή όχι. Χρειάστηκαν πολλά για να τον επιτύχει.

(ουσιαστικά, με πρόλαβε η Ελένη αλλά το είχα ήδη διώξει το σήμα (όπως λέγαμε και στο Ναυτικό)

Ρε παιδιά, συγνώμη που ρωτάω αλλά, ψάχνω για ένα μπουζούκι χειροποίητο που να “φυσάει” και να κάνει γύρω στα 400Ε. Μπορεί κανείς να με βοηθήσει???:019:

Μήνυμα από συντονιστή: :019:

Με συγχωρείτε, αλλά φτάσαμε σε όρια αντοχής με αυτό το νήμα. Για τον άξιο οργανοποιό δεν τίθεται κάποιο θέμα. Απλά ξεχείλωσε τόσο πολύ που δεν συνεισφέρει στην ηρεμία μας και τις γόνιμες συζητήσεις. Ας πάμε επιτέλους για άλλα. Διαπληκτιζόμαστε ενώ θα έπρεπε να γλεντάμε!!!