Πρόταση Καλλιτεχνικής Δημιουργίας (Μάζωξη 2001)

Την Πέμπτη 10 Μάη συμπληρώνονται 96 χρόνια απ’ τη γέννηση του Μάρκου. Κι επειδή πάντα αφορμή ψάχνουμε, προτείνω να οργανωθεί κρασοκατάνυξη μετά των οργάνων (όχι βέβαια “της τάξης”) με αποκλειστικό πρόγραμμα τα τραγούδια του Μεγάλου Συριανού. Ρίχτε γνώμες μέχρι αύριο το μεσημέρι και …βλέπουμε.
ΑΝ

Τι λετε για ΓΗ? εχει καλοκαιριασι και δεν μαζεβει πολι κοζμο ειναι υσιχα

ποπο
θα ξεχαστε και αφτα που ξερατε αν
συνεχισω να γραφω

Περιμένω τηλεφωνική ειδοποίηση. Οπωσδήποτε! Αρη, Κώστα, Γιώργο… εσεις που έχετε τα τηλέφωνά μου. Ευκαιρία να βρεθούμε μετά από τό(οοοοοο)σον καιρό!
Φιλιά σε όλους
Ιωάννα
(τρεχάτη)

Στου “Λουλούδα”, στο Αιγάλεω.
Αύριο Πέμπτη στις 21:00.
Αν δεν υπάρχει αντίρρηση, φιξάρετέ το.
ΑΝ

Παραθέτω τη διεύνθυνση για όσους δεν την ξέρουν (Ιωάννα) και για όσους την ξέχασαν:
Γωνία Εθνικής Αντιστάσεως και 28ης Οκτωβρίου.
Κατεβαίνοντας τη Θηβών προς Πειραιά, περνάς την Ιεαρά οδό και συνεχίζεις προς Πέτρου Ράλλη. Στο αριστερό σου χέρι συναντάς το γήπεδο. Μετά το γήπεδο, σε καμιά 150ριά μέτρα συναντάς στο δεξί σου χέρι μια πλατειούλα με ένα περίπτερο (πάντα επί της Θηβών). Στην γωνία στρίβεις δεξιά (απαγορεύεται, είναι μονόδρομος) και στην τρίτη γωνία, σε καμιά εκατοστή μέτρα είναι το υπόγειο του “Λουλούδα”.
ΑΝ

<FONT FACE=“Courier New”>Έγινεεεεεεεεε…

Γ.Τ.</FONT>

George, για κανόνισε και για τα “λιλιά” που λέγαμε.
Φέρ’ τα μαζί σου σα να λέμε…

Βλέπω πολύ ζωηρά άτομα εδώ μέσα!!
Μπράβο! πολύ καλό αυτό!

ti tha ginei telika???

εχει κανονιστει συναντηση για σημερα???
που???
προλαβαινω???

μπα το 20001!!!
χαχαχαχααααα
καλος κι εγω τσιμπισα!!!

<FONT FACE=“Courier New”>Εγώ είμαι μέσα,αλλά δεν ξέρω αν πιάνεται η γνώμη μου γιατί είμαι γνωστός για τις πεποιθήσεις μου όσον αφορά το Μάρκο.Επιτέλους να γίνει κάτι γιατί πολύ ησυχία έχει πέσει τελευταία στο φόρουμ και ανησύχησα.

ΓΤ</FONT>

ΜΕΣΑ,ακούω το πού

Εγώ λέω να φέρουμε κι αργιλέδες και σε κάποια στιγμή να καλέσουμε και όργανα(της τάξης) να μπουκάρουν για ατμόσφαιρα.
Το ρεπερτόριο προτείνω να είναι και της υπόλοιπης Τετράδος πάντως… έτσι κι αλλιως στα περισσότερα απ’αυτά παίζει ο Μάρκος.

Εννοείται (αφού είναι για το Μάρκο) είναι και ο Baglaman μέσα. Το πού(:wink: όμως είναι… ποιανού παπά ευαγγέλιο;

ΚΚ