Καλώς σας βρήκα σήμερα!

Εκανα σήμερα την εγγραφή μου στο forum - το οποίο παρακολουθώ τον τελευταίο χρόνο - ώστε κάποιες φορές να ρωτάω για κάποιες μικρές απορίες που μόνο γνώστες του αντικειμένου όπως η όμορφη παρέα σας μπορεί να απαντήσει, αλλά και να συμμετάσχω στο διάλογο αν έχω κάτι χρήσιμο να προσθέσω…

Ευχαριστώ για τη δυνατότητα !

3 «Μου αρέσει»

καλώς ήρθες! έχε στο νου σου και την μάζωξη, αν είσαι αθήνα!

Ευχαριστώ ! Θα ρίχνω ματιές στη συζήτηση για την μάζωξη … και αν βολέψει , γιατί όχι !

2 «Μου αρέσει»

Φίλε Πάνο καλωσόρισες! Καλές συζητήσεις να έχουμε… :smiley:

Ρίξε μια ματιά στο θέμα της μάζωξης, μπορείς αυτή τη στιγμή από το παρακάτω μήνυμα, να ψηφίσεις ποια/ες βδομάδα του Μαρτίου σε βολεύει να γίνει η μάζωξη. Και μετά θα ψηφίσουμε και την ακριβή ημέρα :wink:

Επίσης, αν θες να δεις πώς περάσαμε στην προηγούμενη μάζωξη, ρίξε μια ματιά εδώ:

Και πάλι καλωσόρισες! :smiley:

Καλωσήρθες Πάνο.

Ελεύθερα!

1 «Μου αρέσει»

Παιδιά (!) ευχαριστώ !

1 «Μου αρέσει»

Καλώς ήρθες!Παίζεις κάποιο όργανο?

Ναι, παλεύω εσχάτως με το τρίχορδο μπουζούκι.
Παραδόξως , ενώ προέρχομαι από άλλα μουσικά όργανα που δεν έχουν πένα (μπάσο, τύμπανα, κρουστά) και ενώ ο φόβος μου ήταν πως θα με δυσκολέψει η πένα -έχω να πιάσω μία εικοσαετία ηλεκτρική κιθάρα- , εντούτοις άξιζε τον κόπο η μετάβαση !
Αν τελικά θέλεις κάτι πολύ -και εγώ ήθελα από μικρός αυτό το όργανο- τότε η αναγκαία προσπάθεια γίνεται ευχαρίστηση και αποδίδει σύντομα καρπούς !

4 «Μου αρέσει»

Καλώς ήρθες και από μένα!

Γιώργο, σ’ευχαριστώ !

Αυτό το νήμα έκλεισε αυτόματα 365 ημέρες μετά την τελευταία απάντηση. Δεν επιτρέπονται πλέον νέες απαντήσεις.