καλημερα

καλημερα σε ολους.ειμαι καινουργιο μελος.ξεκινησα πριν λιγο καιρο τα μαθηματα για το μπουζουκι.ειναι λιγο δυσκολα αλλα τα καταφερνω.μ’αρεσει πολυ αυτο που κανω και με ευχαριστει πολυ.ευχομαι να εχω και σε αυτο το φορουμ καλη διαμονη οπως και στα υπολοιπα.καλημερα σε ολους με υγεια πανω απο ολα.

Καλώς όρισες στην παρέα μας και καλές συζητήσεις.
Τα δύσκολα στο μπουζούκι θα γίνουν ενδιαφέροντα και σιγά - σιγά εύκολα.

Υ.Γ. Άϊντε να μεγαλώσει η ομάδα στην Κέρκυρα να κάνετε και καμιά παρέα, να μην παραπονιέται ο πατριώτης σου και συμφορουμίτης BLEKOS.

καλως τονα κι ας αργησε!!!:093:

καλως σας βρηκα.εμεις οι κερκυραιοι το εχουμε λιγο οχι πολυ το να παραπονιομαστε οταν δεν εχουμε παρεα…

Καλως ορισες φιλε! Αγωνιστικους χαιρετισμους!!!:088:

Για στείλε π.μ. στον BLEKOS που ψάχνεται και αυτός εκεί στο νησί.

edit: το έχει ήδη αναφέρει και ο ΡΕ ΜΙΝΟΡΕ και δεν το πρόσεξα. σορυ

κιάλλος κερκυραίος!

αντε, καλωσήρθες…μπάς και βάλει μυαλό το νησί μας και πετάξει κάνα μαντολίνο στο τζάκι

(η μετατρέψει καμια μαντόλα σε τρίχορδο:))

@alk…Μακαρι να επαιζαν μαντολινα οι αθεοφοβοι…:)…ετουτοι εχουν τρελαθει με beat και φιλαρμονικες…με τσι κορνετες ωρε ματια…με τσι κορνετες:019:

Παναγιωτη καλως ηρθες…συντοπιτης κ εγω.Μπαγλαμας,κιθαρα τα οργανα που γρατζουναω…αντε να πληθαινουμε μπας κ αποκτησει αυτια το νησι:127:

Ποιας περιοδου fan εισαι?:019:

και τσι κορνέτες και τσι πινιάτες που βαρούνε ολημερής που να τσου μπεί και να μη τσου βγει. Αμα αρχινίσουνε δεν σώνουν άλλο και είναι καί όλοι φάρτσοι και νιοράντηδες. *

*Μετάφραση : και τις κορνέτες και τις κατσαρόλες που κοπανάνε όλη μέρα να τους πάρει ο δαίμονας. Αμα ξεκινήσουν δεν σταματάνε ποτε και είναι φάλτσοι και χαζο-περήφανοι

Η απόδοση «που να τους πάρει ο δαίμονας» για το «που να τσου μπει και να μη τσου βγεί», αψόγως καθωσπρέπει! Σε καταλαβαίνω, Αλέξανδρε, αλλά και γενικώς καταλαβαίνουμε όλοι…:089:

Παίδες να συντομεύουμε λίγο αν γίνεται. Μην το κάνουμε τσατ. Αυτά γράφονται και μέσω πμ.:088: