"ζεϊμπεκησ", "ζεϊμπεκικοσ" - θεωριεσ επαναπροσδιορισμου

Ειρηνη εχεις απολυτο δικιο !!
Νταξ δεν μπερδευτηκαμε κιολας … αλλα το πολυ το χιουμορ κρυβει πισω αλλα σοβαρα και αξεδιαλυτα …

Και χρονια σου πολλα !!

Βρε Ειρήνη μου, σοβαρολογείς τώρα; Θα αλλάξουμε το όνομα του τόπικ γιατί κάποιοι δεν καταλαβαίνουν; Δεν είναι οφθαλμοφανέστατη η διακωμώδηση;
Πρώτη φορά έχουμε εδώ χιουμοριστική διάθεση; Μην πας να τους “δικαιολογήσεις”… μην και δεν τα “πάρω” ! Ας το πάρει το ποτάμι…
Άφες αυτοίς…

Παρεμπιπτόντως (από εδώ) :
Πολύχρονη και ευτυχισμένη. Πάντα με όλα τα καλά !

Βαβουλέ…
Από τη μια δεν πήρες είδηση το χιούμορ (μιας κι έμαθα πως τα πίστεψες όλα -και θα στα ψάλλω ιδιαιτέρως, και χοντρά…) και εσύ άρχισες το εδώ πρόβλημα, από την άλλη κάνεις και δεικτικά σχόλια για πάρτη μου.
Στο απαγορεύω, φίλε, να με σχολιάζεις αυτοσχεδιάζοντας… ( σε εισαγωγικά το φίλε).
Και πσσσσσσ…
Για τα αξεδιάλυτά σου, για τις διαλύσεις και αναλύσεις σου -γιατί μάλλον εσύ έχεις τεράστιο πρόβλημα, γρήγορα : ΝΕΦΤΙ
(κάνει και για το τρέξιμο ! Δύο σε ένα…)
Γκέγκε ; Άντε μπράβο…
Παραγνωριστήκαμε μου φαίνεται…

ΥΓ1:
Εντάσεις δε θέλουμε, διαπληκτισμούς δε σηκώνουμε, φωνές δεν αντέχουμε, χιούμορ δεν σκαμπάζουμε…
Τι άλλο μένει ; Καταναγκαστική σιωπή ;;;
Χμ… Δεν είναι του τύπου μου και των αρχών μου… αλλά θα το σκεφτώ.

Τελεία.

ΥΓ2:
Αντμιν, αν νομίζεις -ή αν αποφασίσει η ομάδα- πως πρέπει να φύγει αυτό το τόπικ, πως είναι κάτι πρωτοφανές για τα δεδομένα τής δεκαετίας τού φόρουμ -και την αισθητική του, ενημέρωσέ με πρώτα παρακαλώ, για να το κάνω κόπια και κατόπιν μπορείς να το διαγράψεις.
Ευχαριστώ.

Απ’τις λιγες φορες που βαρυστομαχιασα με ψαρι και δεν μπορω να κοιμηθω …
εν τω μεταξυ εχω χαθει σε κατι απιθανα μπλογκς στο my space τωρα τι μου λες Ιωαννα δεν καταλαβα παλι …
:241:
Εγω ο καυμενος απο το ποστ #4 λεω οτι ενταξει με το χιουμορ φτανει … δεν απαγορευω σε κανενα τιποτα … ας μιλησουμε και λιγο σοβαρα αφου βλεπω οτι μπορουμε να το κανουμε …

Και ξαναλεω μηπως η διαφυγη σε χιουμοριστικα -νοστιμουτσικα δε λεω- τερτιπια, κρυβει στο βαθος μια υπεκφυγη και μια εκκριση στομαχικων υγρων που αποσυντονιζουν τις συζητησεις, δυναμιτιζουν (δεν μαρεσει σα λεξη αλλα δε βρηκα αλλη…) το οποιο καλο κλιμα και αποσαρθρωνουν τα θεμελια ενος πολυμελους και συμμετοχικου φορουμ ;; Αυτο ειναι γενικο μην το παιρνεις προσωπικα …

Το νεφτι να μου λειπει … οντως παραγνωριστηκαμε … ανευ παρεξηγησης

Πιστευω οτι ειμαι σαφης και δεν ακροβατω νοηματικα, οποτε χωρις να φτανω στα ακρα δεν παραινώ τον αδμινορα για οποιαδηποτε εν θερμω ενεργεια καταργησης συζητησης …

Επά καλα, αλλού να δεις !!!

:256::106: Αν και απειρη με κομπιουτερ … και τα αγγλικα μου ολιγον τι χαλια φιλε χουζαμ το υφος σου στο γραπτο λογο ειναι αρκετα επιθετικο και πειστευω καθολου μεταδοτικο αν εισαι τοσο γνωστης των πραγματων,μπορεις να κανεις εναν ωραιο διαλογο …και οι υπολοιποι που παρακαλουθουν να το ψαξουν και να συμετεχουν μαζι σου , χωρις τετοια επιθετικοτητα …ο καθενας μπορει να πει την αποψη του …αλλα η πεδια για μενα δεν ειναι σε καποιον τι εχει διαβασει και ποσα , η ποσα διπλωματα εχει οταν δεν ξερει τι παει να πει σεβασμος στο συνομιλητη του ,σε ενα χωρο που φιλοξενησε,και που στην προκημενη περιπτωση απο οτι ειδα τα εχεις βαλει με ολο το φορουμ . Προς τι τετοια κακια ; τα προσωπικα σου καλεστα μπορεις να τα πεις προσωπικα … ειναι κριμα να δινεις τετοια εντυπωση :093:

Φίλη Μαρίνα, το μέλος Χουζάμ δεν έχει δραστηριοποιηθεί στο φόρουμ μετά τις 2 Ιανουαρίου του έτους που διανύουμε, άρα μάλλον δεν θα διαβάσει το σχόλιό σου. Πάντως, μια και ξεθάφτηκε η συζήτηση, που είχε σταματήσει πριν σχεδόν δύο χρόνια, συστήνω στους καινούργιους να διαβάσουν τα πρώτα της μηνύματα, έχουν πλάκα*.


  • κάτι που δεν το κατάλαβαν όλοι, φαίνεται…