Εργαλεία

Γνωστο καταστημα κατα καιρους φερνει πολυ καλα εργαλεια και σε καλες τιμες!
Για τις 30 Νοεμβριου εχει μια προσφορα που ισως ενδιαφερει μερικους!
Ειναι βαση για δραπανο και καθρεπτακι για να βλεπουμε εσωτερικα τα οργανα!
Δεν λεω ουτε το καταστημα ουτε την τιμη μηπως και δεν ειναι σωστο. Οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει p.m να του πω!

Να σαι καλα.:slight_smile:

Μήνυμα από συντονιστή: Σπύρο αντί για τέτοιες μονολεκτικές απαντήσεις υπάρχουν τα Μπραβόκουμπα. Απόφευγέ τες σε παρακαλώ μην φορτώνουμε με άσκοπα μηνύματα το σύστημα.

Στις 5 Αυγουστου γνωστο πολυκαταστημα εχει προσφορα σφιγκτηρες που μπορουν να
χρησιμοποιηθουν στην οργανοποιία.
10_4AXa9928_b..jpg
Το σημαντικο ειναι οτι το ενα απο τα δυο ακρα του σφιγκτηρα μετακινειται
προς ολες τις κατευθυνσεις

νομιζω οτι δουλευουν με ελατηριο και δεν θα εχουν αρκετη δυναμη ,τους εχεις δοκιμασει

Nαι τους εχω δοκιμασει. Ειχα παραγγειλει απο το ιντερνετ και τους ειχα πληρωσει στην τριπλασια τιμη!!
Ειναι πολυ δυνατοι και ευχρηστοι!
Μεχρι και την ταστιερα μπορεις να κολησεις με αυτα!
Το ελατηριο το εχει για να απασφαλισει πατωντας τον ειδικο μοχλο!

Ψηφιακο παχυμετρο στις 26 του μηνος σε προσφορα!
Εχω παρει πιο παλια και ειναι παρα πολυ καλο!!

Περισσοτερα εδω >> ΠΑΧΥΜΕΤΡΟ

1 «Μου αρέσει»

Γνωστό πολυκατάστημα έχει προσφορά ηλεκτρικό εργαλείο λάξευσης από 11-10-2010 το οποίο μπορεί να χρησιμοποιηθεί και στην οργανοποιία
λακ..jpg
και το λινκ: http://lidl.gr/cps/rde/xchg/SID-6A5AB98B-FFE2235E/lidl_gr/hs.xsl/index_7577.htm

για σου δημητρη αυτα τα καρφακια που πιανεις τις δουγες απο που τα πηρες και πως τα ζητησες [ονομασια]

Καλησπερα Παυλο
Τα πηρα απο εδω http://www.paperless.gr/p5011/ΠΙΝΕΖΕΣ-ΦΕΛΛΟΥ-ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ-50-τεμάχια-LEGAMASTER-145120/product_info.html

Λεγονται πινεζες αλουμινιου

ευχαριστο δημητρη νασε καλα τα λεμε

ελα Δημητρη εφαγα ολη τη θεσσαλονικη πινεζες κανενας δεν εχει αλλοι δε τα ξερουν κιολας

Αφου σου ειπα απο που τις αγορασα!!

Τα πηρα απο εδω http://www.paperless.gr/p5011/%CE%A0%CE%99%CE%9D%CE%95%CE%96%CE%95%CE%A3-%CE%A6%CE%95%CE%9B%CE%9B%CE%9F%CE%A5-%CE%91%CE%9B%CE%9F%CE%A5%CE%9C%CE%99%CE%9D%CE%99%CE%9F%CE%A5-50-%CF%84%CE%B5%CE%BC%CE%AC%CF%87%CE%B9%CE%B1-LEGAMASTER-145120/product_info.html

Λεγονται πινεζες αλουμινιου

Μπες στο site και παρηγγειλε τες

Χαιρετώ την όμορφη παρέα! Ήθελα να ρωτήσω, αν τα σκαλιστικα μαχαίρια της Pfeil Swiss, που είναι κορυφαία εταιρία σε σγρομπιες και σκαλιστικα, αντέχουν οι λαμες των μαχαιριών, ή σπάνε εύκολα. Δε θα τα κοπανάω με το σφυρί εννοείται, αλλά θα ασκώ την απαιτούμενη δύναμη που χρειάζεται. Ρωτώ γιατί στο παρελθόν εχω πάρει φτηνομάχαιρα σκαλιστικα που έσπαγαν αμέσως. Το θέλω για να χαράσσω το καπάκι για να μπορω με το σκαρπελο να βάλω το φιλέτο, να χαράξω το καπάκι για να Ανοίξω τις τρύπες στη λύρα, να βάλω ροζέτες σε καπάκια, αλλά και για τα σκαλιστικα σχέδια στον καραβολα, όπου το σκαρπέλο ή η σγρομπια δεν πηγαίνει. Ακόμα θέλω να ρωτήσω πως ζητώ απο το εμπόριο τον δίσκο που μπαίνει στο τροχό, με αλυσίδα αλυσοπρίονου. Στα sites του διαδικτύου ονομάζουνται ως chain disc, στο ελληνικό εμπόριο πως ονομάζονται; Τους θέλω για γρήγορο άδειασμα μπαγλαμα και σκαφτού τζούρα. Μέχρι τώρα το έκανα με το μεντεσεδοτρύπανο στο σταθερό κολώνατο δράπανο, αλλά αυτο αφήνει γωνίες γωνίες στο όργανο. Προτίμω τον τροχό που μπορω και τον ελέγχω εγώ και τον πηγαίνω όπου θέλω. Η απαιτούμενη προσοχή και το προστατευτικό του τροχού είναι δεδομένα.