Δήμος Κωνσταντίνου

Καλησπέρα. Μήπως έχει κάποιος πληροφορίες για τον οργανοποιό Δήμο Κωνσταντινου; Γνωρίζω οτι έχει το εργαστήρι του κάπου στον Άγιο Δημήτριο (Μπραχάμι) αλλά δεν έχει έτυχε να πιάσω μπουζούκι του. Μου τον συνέστησαν για πολυ καλό μάστορα αλλά χρειάζομαι κι αλλες πληροφορίες.

Σας ευχαριστώ

ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΜΑΣΤΟΡΑ, ΕΧΕΙΣ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΘΕΙ? Η ΘΕΛΕΙΣ ΤΗΛ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.

δωσε στοιχεια…

ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ, ΜΑΓΑΖΙ:2109717617 Kai Kinhto:6937108964
ExΕΙΣ ΣΥΓΓΕΝΙΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΚΥΡΙΑΖΗ ΑΠ ΤΗ ΛΑΜΙΑ?ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ

Πάνος: Απτάλικον, με μικρά γράμματα γράφε σε παρακαλώ.

Ευχαριστώ.Είναι καλός ο μάστορας ; Έχουν κάποια ιδιαίτερα χαρακτηριστικά τα όργανά του;

Αν και το θέμα είναι παλιό, ορίστε ένα βιντεάκι με τον οργανοποιό στο εργαστήρι του να παίζει…

Υπάρχει ακόμα αυτός ο οργανοποιός?Έχει κάποιος άποψη για τα όργανά του?Θα περάσω να ρίξω μια ματιά γιατί βλέπω είναι σχετικά κοντά μου απλά μην πάω τσάμπα.Δεν έχει αναφερθεί και πολύ το όνομά του στο forum πάντως.

Είχα περάσει πριν λίγο καιρό αλλά έχει φύγει από τον Άγιο Δημήτριο.Πλέον έχει εργαστήριο κάπου στην Άμφισσα αλλά δεν γνωρίζω ούτε τηλέφωνο ούτε διεύθυνση.

Αν ενδιαφέρεσαι μπορώ να σου δώσω εγώ το τηλέφωνό του καθότι τον ανακάλυψα χθες και ετοιμάζομαι να πάω για λαούτο ή ούτι. Δεν μένει στην Άμφισσα αλλά στην Τοπόλια, ένα χωριό λίγο παραέξω

1 «Μου αρέσει»

Καλησπέρα.Αν το έχεις ευχαρίστως φίλε μου να μου το δώσεις.Να είσαι καλά.