Δάσκαλος για τρίχορδο κοντά στις Αχαρνές

Καλημέρα στην όμορφη παρέα και ευχαριστώ για το καλωσόρισμα θα ήθελα να ρωτήσω για κάποιον δάσκαλο τριχορδο κοντά σε μένα ή σε γύρω περιοχές γιατί κοίταξα στην ενότητα δάσκαλοι και δεν βρήκα κάτι κοντά σε μένα αν ξέρει κάποιος θα με βοηθούσε αφάνταστα.

Καλησπέρα @Καλατζος,

Από το προφίλ σου που είδα, εννοείς Αχαρνές; :slight_smile:

Ναι φίλε μου
Νέα Φιλαδέλφεια , Μεταμόρφωση , Καματερό, κάπου εδώ γύρω

1 Like

Διαχώρισα τα μηνύματα που αναφέρονται στην αναζήτηση δασκάλου από το θέμα Νέος στο φόρουμ, σε νέο θέμα στην κατηγορία Δάσκαλοι :slight_smile:

(Πάντως ας έχουμε υπόψη, παλιοί και νέοι, ότι τέτοιες πληροφορίες όπως η περιοχή, όσο κι αν βρίσκονται αν ανοίξουμε το προφίλ, καλό είναι να τις επαναλαμβάνουμε όπου χρειάζεται)

1 Like

Καλημέρα στην όμορφη παρέα
Δεν βλέπω να υπάρχει κάποιος δάσκαλος στις γύρω περιοχές οπότε τη κάνουμε σε αυτήν την περίπτωση?

Πηγαίνεις για άλλες περιοχές… αν κίνησε γενικά με μετρό, όλη η Αθήνα είναι προσβάσιμη. Οπότε έχει πάρα πολλές επιλογές σε δασκάλους. :slight_smile:

Ο Θοδωρής Μακρυδάκης δεν ήταν στο Νέο Ηράκλειο;
μήπως σε βολεύει; έχουν γραφτεί καλά λόγια

1 Like

Παιδιά ευχαριστώ πολύ να είστε καλά είδει τον πήρα τηλέφωνο και ήταν πολύ ευγενικός και κλείσαμε ώρα για να τα πούμε από κοντά

1 Like

Επειδή μένω εκεί τριγύρω φίλε μου είναι και ο Κώστας ο Ζαριδάκης Νέο Ηράκλειο, πριν κάποια χρόνια με αυτόν έκανα εγώ.

1 Like