ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Παρακάτω βρίσκεται το κανάλι μου στο youtube όπου εκεί μπορείτε να βρείτε όλα τα uploads μου. Αυτό το μήνυμα είναι μία προσπάθεια παρουσίασης της δουλειάς μου. Ελπίζω να μην εκληφθεί ως αλαζονική αυτή μου η κίνηση, απλά εμείς οι νέοι παίχτες προσπαθούμε να χρησιμοποιήσουμε το internet ως μέσω προώθησης των ανησυχιών μας. Ελπίζω να μην γίνομαι ενοχλητικός. Να είστε πάντα καλά και να χαμογελάτε, για να μπορέσουμε να δώσουμε τον έναυσμα στους συνανθρώπους μας να κάνουν πράξη την αγάπη προς το συνάνθρωπο.

http://www.youtube.com/user/bouz27?feature=mhee

Ευχαριστούμε Γιώργο!

Να 'σαι καλά Διονύση!!!

Φίλε Γιώργο, μία από τις ωραιότερες “αποστολές” του φόρουμ μας είναι η γνωριμία και παρουσίαση του έργου των άξιων καλλιτεχνών, ιδιαίτερα όταν είναι και μέλη μας. Για τις παρουσιάσεις των μελών μας υπάρχει ο χώρος των προσωπικών μπλογκ, όπου μπορούμε όλοι μας να παρουσιάσουμε τις δημιουργίες μας. Σε παρακαλούμε λοιπόν να δημοσιεύσεις την παρουσίαση για το προσωπικό σου κανάλι στο μπλογκ σου. Εκεί υπάρχει φυσικά και η δυνατότητα να παραθέτουν οι επισκέπτες τα σχόλιά τους. Για το λόγο αυτό κλείνουμε το θέμα, παραπέμποντας στο αντίστοιχο άρθρο που μόνο εσύ μπορείς να ανοίξεις στο χώρο των προσωπικών μπλογκ.