Ολες οι εκδηλώσεις στην Αθηνα (σχεδον)

Το Aptaliko Events δημιουργήθηκε από την ανάγκη αναζήτησης συγκεκριμένου σμυρναϊκού, ρεμπέτικου ,παραδοσιακού και λαϊκού τραγουδιού.
Στην διεύθυνση www.aptaliko.gr μπορείτε να δείτε και να ελέγξετε εάν υπάρχουν εκδηλώσεις που σας αφορούν στο ημερολόγιο.
Σε περίπτωση που δεν υπάρχουν μπορείτε να τις στείλετε στο email info@aptaliko.gr
(τις ημερομηνίες,τους χώρους και τα ονόματα των καλλιτεχνών)
Επίσης μπορείτε να στείλετε απο τώρα βιογραφικά φωτογραφίες καλλιτεχνών όπως και επιθυμητά βίντεο από το www.youtube.com

Εσύ το έφτιαξες? και αναρωτιόμασταν…

εδω αναρωτιεμαι εγω για μενα…εσεις που ειστε κι αποξω…

Μπράβο Ιροδίων αρκέτά καλή δουλειά και μερακλήδικη!

Κάτι τέτοιο είχα στο νου μου όταν ξεκίνησα το “ρεμπετόραμα του μερακλή” στο μπλογκ μου (και αντίστοιχα το “ρεμπετόραμα του παραθεριστή” για το καλοκαίρι). Μπράβο irodion, πολύ ωραία και επαγγελματική δουλειά! Έλειπε κάτι τέτοιο απ το χώρο!

Συγχαρητήρια. Καλή συνέχεια.
Από την περιήγηση που έκανα με βάση τις δυνατότητές μου στους Η/Υ δεν βρήκα κάπου καταχωρήσεις για το που παίζουν μέλη του forum. Θα μπορούσε να προστεθεί μια ξεχωριστή ενότητα αν δεν θέλεις να μπλέξεις τους επαγγελματίες που απολαμβάνουν καθολικής αναγνώρισης με τους “ερασιτέχνες” (αλλά τι παίχτες?) μέλη μας; Στο forum υπάρχουν διάφορες καταχωρήσεις. Ευχαριστώ.

Γινεται να φτιαξω κατι … θα το δω και θα τα πουμε! (Λιγο html edit στον editor μου να ειχα :frowning: …)