Kαι κατι διαφορετικο...ενα ταξιμακι δικο μου,παρακαλω τις γνωμες σας!

Ειπα παιδια να κανω κατι διαφορετικο και αν η διαχειριση το αποδεχτει εχει καλως…αλλιως εαν κατεβει δεν υπαρχει κανενα προβλημα…ενα ταξιμακι δικο μου μινορακι, σε ηχητικη εγγραφη και οχι εικονα…
ο ηχος ειναι λιγο θαμπος καθως ηχογραφηθηκε με ‘‘εξυπνο’’ τηλεφωνο,αλλα νομιζω οτι ακουγεται η ουσια.
Θα χαρω να εχω τις γνωμες σας,οποιες και αν ειναι αυτες,σχετικα με τη δομη του και την εξελιξη του στα αυτια σας…
αν νιωθετε οτι εχει μια λογικη διαδρομη και οι μεταβολες του ειναι ευχαριστες ή πιο σωστα σας ξαφνιαζουν ευχαριστα…
Ευχαριστω προκαταβολικα για το χρονο σας! (και τη διαχειριση εαν το αποδεχθει)

Φιλε bourbou, αν μπορεις να το ανεβασεις και καπως αλλιως εκτος απο facebook γιατι δεν εχω λογαριασμο και επομενως δεν μπορω να το δω!

ωχ! δε το ηξερα οτι αν δεν εχεις fb δεν ανοιγει…απλα το επισυναπτε σε αυτη τη μορφη link ή σε καποιες αλλες (π.χ. youtube) που δεν εχω!
κριμα… :106:

αν οσοι φιλοι εχουν fb και μπορουν…θα χαρω…

Τωρα παιζει δεν ξερω αν εκανες κατι, παντως παιζει κανονικα! Πολυ ωραιο, προσπαθησε να κρατας καλυτερα το ρυθμο, κατα τ’αλλα μου αρεσε. Συνεχισε ετσι και βαζε και αλλες συγχορδιες, τις περαστικες (δηλαδη στην Ρε μινορε, περνα και απο Λα ματζορε και Σολ μινορε). Πολυ καλο! Καλη συνεχεια!

Συμπαθητικό φίλε bourbou:088:

Για τις προσωπικές μας δουλειές το φόρουμ προσφέρει “Ι.Χ. γωνιές” όπως τα blogs. Καλό θα ήταν να ανοίξεις έναν και να μας παρουσιάζεις εκεί ότι νομίζεις.

Keep walking που λένε και οι …γάλλοι!!!

Φίλε bourbou
δεν βλεπω κανενα link ώστε να μπορω να το ακουσω!
Είναι κατι που μπορώ να κανω ωστε να γινει το θέμα?