Αντώνης Κωνσταντάκης - Κανάλι στο Youtube

Δε γνωρίζω αν έχει αναφερθεί ξανά, αλλά ρίξτε μια ματιά σ’ αυτό το κανάλι:

Πεντακάθαρο παίξιμο, σαφέστατες οδηγίες, κατανοητή ανάλυση όλων των κομματιών.

Ο άνθρωπος αυτός είναι φορέας πολιτισμού κ’ έχει τα ειλικρινή μου σέβη.

ναι,εχεις απολυτα δικιο…
τον παρακολουθω καιρο εκτος απο τα χαρακτηριστικα που λες ,ειναι χαμηλων τονων και κανει και σωστη επιλογη τραγουδιων
αυτοι που προσφερουν πρεπει να επαινουνται δημοσια…

Ειναι ωραιος, παιζει απλα και καθαρα.

Εμαθα απο αυτον τα ακορντα
Οσον αφορα το παιξιμο του ειναι παιχτης καλος αλλα παιζει απλα για κατανοηση και μονο.

Θα χαρω να τον δω μελος εδω

— Νέο μήνυμα προστέθηκε στις 17:45 ::: Το προηγούμενο μήνυμα δημοσιεύθηκε στις 17:44 —

241 βιντεο, καλη μελετη να χουμε

Πολύ δυνατός ο Αντώνης. Και τα κομμάτια που δείχνει είναι κ αυτά ιδιαίτερα και κυρίως ΠΟΛΛΑ. Θέλω να πω ότι για διδακτικό κανάλι έχει αρκετά. Μπράβο στο παίξιμό του και στη δουλειά που ρίχνει για την εκμάθηση (αλλά και για τα ίδια το βίντεο).

Έχει κάνει πολύ καλή δουλειά, όσα έχει ανεβάσει είναι παιγμένα σωστά και καθαρά, εξηγεί τα πάντα, δίνει ωραίες συμβουλές. Μπράβο για το μεράκι του. Είναι πολύ καλό βοήθημα για όποιον θέλει να μάθει.

Πολύ καλός δάσκαλος, όπως είπε και ο απο πάνω, σωστά και καθαρά, χωρίς φλυαρίες που αλλάζουν το κομμάτι και το κάνουν κάτι άλλο(συνήθως σκυλαδικο)

Εγώ πάλι αυτό που κάνει θα το χαρακτήριζα ως λειτούργημα και το κάνει παρα πολυ καλα για όποιον δεν εχει την οικονομικη ανεση να παει σε δασκαλο μπραβο του και εβγε.ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ!!!

1 «Μου αρέσει»

Εκτός απο τα πολύ καλά μαθήματα που ανεβάζει, απαντάει σε απορίες και ερωτίσεις βοηθώντας ακόμα περισσότερο.

Πολλά μπράβο!

Πραγματικά πολυ χρήσιμα τα βίντεο και πολύ καλή η δουλειά. Εκτός από το ότι με βοηθάει να βγάλω κομμάτια που δεν τα είχα, με βοηθάει και σε λεπτομέρειες τραγουδιών που ήδη έπαιζα, και κάπου δε μου κάθονταν καλά ή τα είχα βγάλει λιγο λάθος. Μεγάλο μπράβο στον άνθρωπο που αφιερώνει το χρόνο του και δίνει αυτη την ευκαιρία σε όσους ενδιαφέρονται.

Ο Αντώνης μετα απο καιρό άρχισε να ανεβάζει ξανα βίντεο με ασκήσεις και τραγούδια για όσους ενδιαφέρει.

3 «Μου αρέσει»

Εξαιρετικός. Έχει κάνει φοβερή και συστηματική δουλειά. Σχεδόν 280 τραγούδια έχει ανεβάσει με σωστό ρυθμό, καθαρά παιγμένα. Ο,τι και να πούμε είναι λίγο. Να 'ναι καλά ο άνθρωπος, εμένα τουλάχιστον με έχει βοηθήσει πάρα πολύ.

2 «Μου αρέσει»