Yπάρχει βίντεο του Μάρκου;

Παιδια εχω φαει τον κοσμο ξερεται αν υπαρχει βιντεο που να δειχνει τον Μαρκο να παιζει;Στο ‘ονειρου ελλας’ ειχα πετυχει να λεει οτι ειχε παιξει σε μια ταινια, μετα το 1945 σιγουρα, ενα δυο τραγουδια αλλα οι κοπιες χαθηκαν

[video=Μάρκος ζωντανός και αθάνατος…]215[/video]

Μάρκος ζωντανός και αθάνατος…

φιλε απιστευτο το ανακαλυψα τωρα και μπαινω να απαντησω στον εαυτο μου και βλεπω οτι στα καπακια την απαντηση.και μιλαμε ψαχνω εδω και καιρο να βρω κατι!

— Νέο μήνυμα προστέθηκε στις 19:26 ::: Το προηγούμενο μήνυμα δημοσιεύθηκε στις 19:17 —

βρηκα και αυτο δεν ξερω αν το χετε ανεβασμενο
[video=ΜΑΡΚΟΣ ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ]836[/video]
Μήνυμα από συντονιστη: Προστέθηκε κι αυτό στην βιντεοθήκη.

Ρε παιδιά, λίγη βοήθεια οι γερμανομαθείς! Στο 0.56 τι λέει; „für Vater Markos spielte das …. doch eine große Rolle.“

Βέβαια, οι πηγές τους τα φούσκωσαν λιγάκι: 2.000 τραγούδια του αποδίδουν, του Μάρκου! Χαλάλι όμως, διασώθηκε έτσι η μοναδική ζωντανή κινηματογράφηση που έχουμε…

„für Vater Markos spielte das “Wo” doch eine große Rolle.“

Νομίζω πως εννοεί : Γιά τον Μάρκο έπαιζε μεγάλο ρόλο το “που” (θα παιχτούν τα τραγούδια του)

…επειδή μάλιστα συνεχίζει : “τα τραγούδια του μιλούσαν για τους άνδρες στα περιθωριακά μαγαζιά και για τα προβλήματα με τις μαννάδες τους και τις φιλενάδες τους…”

Αυτό το τελευταίο, “προβλήματα με τις μαννάδες τους και τις φιλενάδες τους”, καλό θα ήταν να μας το εξηγήσει ένας ψυχολόγος και δεν κάνω πλάκα. Είναι κάτι που και παλιότερα πήγαμε να συζητήσουμε αλλά …δεν μπορέσαμε.

βρηκα και αλλο!δεν ξερω αν το’χετε .πρεπει να βρε8ει αυτη η ταινια!

Αυτο το βιντεο φιλε ,ειναι αποσπασματα απο την ταινια «Μ΄ αρέσουν οι καρδιές σαν τη δική μου»:089:

1 «Μου αρέσει»

Χα!Σε βρηκα!Εσυ το ανεβασες στο γιουτουμπε!Που το βρηκες;;;Παιζει να το ανεβασεις σε τορρεντ??

ισως σε βοηθησει αυτο!
http://youtubedownload.altervista.org/:78: