Website του Βαρλά

Δεν ξέρω πώς τον φώναζαν ή τον φωνάζουν οι άλλοι, ο ίδιος όμως Βαρλάς υπογράφει.

δεν ειναι θεμα ηρωισμου να φτιαξεις σιτε για το Βαρλα … θεμα υπομονης ειναι … το σηζηταγαμε μηνες και τελικα πηγα το pc μου στο εργαστηρι για να φτιαξω το site … (αμα δεν παει ο μωαμεθ στο βουνο θα παει το βουνο στο μωαμεθ) … σχετικα με τις φωτο … με το Παναγιωτη σκεφτηκαμε να βαλουμε φωτο απλες φυσικες και οχι τπτ στημενο … οποτε οτι φωτο θελετε στειλτε τις ωστε να μαζευτει υλικο και να δουμε ποιες θα βαλουμε … το site του Βαρλα ειναι κατι θελει το χρονο του για να τελειωσει οπως και τα μπουζουκια … ουτε και ξερω πως και εαν θα βγει μεχρι το τελος γιατι ειναι πως θα μας βγει που λενε! Διαβασα οτι εχετε γραψει παραπανω και ειλικρινα οταν εφτιαχνα την σελιδα δεν ειχα καταλαβει για τι Μωαμεθ προκειται … Ο βαρλας ειναι τοσο απλος και αληθινος σαν ανθρωπος που δυσκολα καταλαβαινεις ποσο μεγαλος ειναι απο κοντα … μολις απομακρυνθεις λιγο και τον δεις απο μακρυα καταλαβαινεις περι τινος προκειται και εχω χαρει που τον γνωρισα και συνεργαστηκα μαζι του! Τελικα δεν ειναι απλα ενας μαστορας η εανς οργανοποιος … αλλα ενας μεγαλος καλλιτεχνης!