Ψάχνω τραγούδι με νόημα: "όλα για πάρτη σου αισθήματα λεφτά..."

ψαχνω ενα τραγουδι που να το απευθυνει αντρας σε γυναικα…το νοημα να ειναι “ολα για παρτη σου…αισθηματα λεφτα ,τα παντα” μια σκεψη που εκανα ειναι το κομματι “που να βρω γυναικα να σου μοιαζει” θα πρεπει να ειναι αλεγκρο καπως για να το χορεψει ενα ζευγαρι! αν εχετε καποια προταση θα με βοηθουσατε πολυ!!! :wink:

Τσιτσανης “Κοριτσι μου ολα για σενα”

Τσιτσάνης - όλα για σένα κούκλα μου

“η ρουλέτα”, αν και δεν είναι τόσο αλέγκρο, ούτε ρομαντικό λόγω καζίνου…
“η μόρτισσα”, αλλά όχι ακριβώς στο κόνσεπτ “στα δίνω όλα”, πιο πολύ “σου δίνω και μου δίνεις”
σε καρσιλαμά, η “δημητρούλα” ή ο “εργάτης”, από ρούκουνα, από στελλάκη και από δούσα.

εισαι γυναικα και “κανονικα” αντρας επρεπε να κανει την ερωτηση αυτη…!!!:slight_smile:

θα σε κλεψω θα σε παρω

εισαι αφρατη σα φρατζολα

//youtu.be/qxaAbTEBJpw

Ένα αυτό και ένα αυτό…

//youtu.be/8iEdRlighAQ

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα:092::092::092:

Νομίζω ο αριθμός των δημοσιεύσεων μου τα λέει όλα!

Έτσι ξηγιέσαι Ζιλ; Πάρε λοιπόν:

//youtu.be/wT6uuS8dji0

//youtu.be/xZEIri2FyDM

@Μαλαματι: σόρι, έτσι; Θα το φτιάξουμε και το θέμα σου, αλλά έπρεπε να απαντήσω σ’ αυτό τον προπέτη.

Αν κατάλαβα καλά, η κοπέλλα ψάχνει κάτι χαρούμενο για γαμήλια περίσταση ή λόγο/αρραβώνα.

Επειδή δε σε κόβω και πολύ «παραδοσιακιά», malamati, θα πρότεινα ένα τσιφτετέλι (ανεβάζει το κέφι στην ομήγυρη με πειράγματα, αναδεικνύει τα κάλη της γυναίκας, κι ο άντρας «συνοδεύει» με παλαμάκια). Ο στίχος δε, μάλλον «όλα τα λεφτά», που λες κʼ εσύ!

//youtu.be/DSvBPMCk3P4

aaa poly wraio!!eyxaristw

— Νέο μήνυμα προστέθηκε στις 22:41 ::: Το προηγούμενο μήνυμα δημοσιεύθηκε στις 22:40 —

θα τα ακουσω ολα!!ευχαριστω!!

— Νέο μήνυμα προστέθηκε στις 22:45 ::: Το προηγούμενο μήνυμα δημοσιεύθηκε στις 22:41 —

χαχαχα!!!δεν προκειται για αρραβωνα!ειναι για μια θεατρικη παρασταση και συγκεκριμενα ο αντρας θα πεταει χρηματα στον αερα την ωρα που η κοπελια θα χορευει!! :wink:

— Νέο μήνυμα προστέθηκε στις 22:46 ::: Το προηγούμενο μήνυμα δημοσιεύθηκε στις 22:45 —

σωστα!!! :slight_smile: