Τακτική συνάντηση - Μάρτιος 2020

κι εμένα με προβληματίζει η πρόσβαση, καθώς και η σχέση με τους σκοπευτές.

Κατέθεσα την πρόταση,γιατί στο παρελθόν έχουν γίνει εκεί μαζώξεις από τις πιο πολυπληθείς,μα και ποιοτικές.
Στο δε σκοπευτήριο ,πυροβολούν πιατάκια από πίσσα,και το δε βράδυ που θα το κάνουμε -αν το κάνουμε-,δεν θα έχει σκοπευτές.Ίσως κάποιες καλές παρουσίες.

1 «Μου αρέσει»

ναι, θυμάμαι να διαβάζω για αυτές τις ιστορικές μαζώξεις όταν πρωτομπήκα στο φόρουμ!
πάντως το θέμα της πρόσβασης νομίζω είναι σημαντικό, μπορούμε να πάμε προς πειραιά-νίκαια που έχει ένα σωρό μερακλήδικα μαγαζιά. έχουμε καιρό να πάμε εξάλλου προς τα κει. νικόλα (και άλλοι) από την περιοχή, για πείτε!

1 «Μου αρέσει»

Άντε με το καλό να βρεθούμε πάλι

1 «Μου αρέσει»

Σχεδόν άλλη μία ημέρα έμεινε για να ψηφίσουμε για την ημέρα της μάζωξης!
Όσοι δεν έχετε ψηφίσει, τώρα είναι η ώρα να ψηφίσετε!!!

Μέχρι στιγμής φαίνεται ότι η μέρα θα είναι η Τρίτη 24/3, αλλά δεν είναι καθόλου απίθανο να έχουμε ανατροπή την τελευταία στιγμή :wink:

2 «Μου αρέσει»

Τώρα να δούμε τι θα κάνουμε αν δεν υπάρξει αλλαγή μέχρι να κλείσει.
:grin:

2 «Μου αρέσει»

Θα βάλουμε και δεύτερη ψηφοφορία, χρόνο έχουμε :wink:

3 «Μου αρέσει»

η ψήφος του προέδρου μετράει διπλή;
βασικά θα το κάνουμε τρίτη γιατί έτσι θέλω ΕΓΩ :grin:
το μόνο που έχω να πω σοβαρά, είναι ότι θα γίνει ακόμα κι αν απαγορευτούν οι μαζώξεις άνω των τριών ατόμων με οποιαδήποτε πρόφαση.

3 «Μου αρέσει»

Υπάρχει λύση Νίκο, δεν θα καθόμαστε πάνω από τρεις σε κάθε τραπέζι.
Πλάκα πλάκα λες να το ζήσουμε και αυτό? :astonished:
Και που να είχαμε και θανάτους δηλαδή, όπως από την γρίπη κάθε χρόνο.

ΥΓ Τι λέτε να κάνουμε την μεγάλη ανατροπή και να την κάνουμε Δευτέρα που πάτωσε?

2 «Μου αρέσει»

προς τα εκεί το πάει η ακροδεξιά χούντα, αλλά σιγά σιγά σαν τον βάτραχο που τον ζεματίζουν στην κατσαρόλα.

2 «Μου αρέσει»

@loukasfilm @liga_rosa Ας αφήσουμε και κάτι να συζητήσουμε στην μάζωξη!

2 «Μου αρέσει»

μέχρι τότε θα έχουμε άλλα τόσα να πούμε, μην ανησυχείς…
οπότε πάμε για επαναληπτική ψηφοφορία;

@liga_rosa πόσα μου δίνεις να αποσύρω τη ψήφο μου από τη Παρασκευή και να βγει νικήτρια μέρα η Τρίτη; Ή μήπως να κάνω το αντίθετο; :joy: :sweat_smile: :joy:

2 «Μου αρέσει»

σου δίνω πολλά. ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ.
βασικά κάντε ό,τι θέλετε, εγώ θα αποφασίσω μαγαζί και θα πάω την τρίτη να κάνω μάζωξη μόνος μου.

2 «Μου αρέσει»

Καλό μήνα σε όλους!
Η προηγούμενη ψηφοφορία έβγαλε ισοψηφία Τρίτης 24/3 και Παρασκευής 27/3. Οπότε πάμε σε επαναληπτική ψηφοφορία…

Ο καθένας θα μπορεί να ψηφίσει μόνο μία ημέρα αυτή τη φορά.

  • Τρίτη 24/3
  • Παρασκευή 27/3

0 ψηφοφόροι

Η ψηφορορία θα μείνει ανοιχτή για μία εβδομάδα, δηλαδή μέχρι και την Κυριακή 8/3.

Τελικά δεν υπέκειψες @alko101 :slight_smile:
Σου βγάζω το καπέλο.

2 «Μου αρέσει»

απ’ ό,τι φαίνεται του πρόσφερες περισσότερα.

3 «Μου αρέσει»

Κανονίστε να βγάλω τις ψήφους που κρατάω κρυμμένες στο μανίκι μου. Εντάξει?

3 «Μου αρέσει»

Σε αυτή τη ζωή τίποτα δεν παίρνεις χωρίς αντάλλαγμα φίλε μου… :slight_smile:
Πάντως για να είμαστε δίκαιοι εσείς οι της Τρίτης τον πλευρίσατε πρώτοι για να τον πάρετε με το μέρος σας…νίκησε το δίκιο όμως χαχαχαχα

1 «Μου αρέσει»

κοίτα να δεις που η ψητοφορία (ή όπως αλλιώς γράφεται @chrispanag :wink:) εξελίσσεται σε ντέρμπι με δωροδοκίες εκατέρωθεν, και στο τέλος θα μας την ακυρώσει ο υπουργός υγείας αυτοπροσώπως.

4 «Μου αρέσει»