Τακτική συνάντηση - Μάρτιος 2020

Το πούλμαν που έχω ναυλώσει για να έρθουν να ψηφίσουν φίλοι μου ετεροπολίτες, θα έρθει στην ώρα του και το αποτέλεσμα θα ανατραπεί.

3 «Μου αρέσει»

οι δικοί μου έρχονται μ’αεροπλάνα και βαπόρια και με τους φίλους τους παλιούς. πίσω και σας φάγαμε.

1 «Μου αρέσει»

Να θυμίσω σε όλους ότι ο @admin δεν έχει ψηφίσει ακόμη. Οπότε… μπορεί και να κρίνει το αποτέλεσμα. :wink:

3 «Μου αρέσει»

Αυτό ονομάζεται κατάχρηση εξουσίας και @chrispanag παίζεις ύπουλα … χαχαχα :rofl: :joy: :rofl:

3 «Μου αρέσει»

ξαναρωτάω, είναι διπλή η ψήφος συντονιστώνε-μηχανικώνε-αδμινώνε;

3 «Μου αρέσει»

Όχι δεν είναι :rofl: αλλά μη μου δίνεις ιδέες

3 «Μου αρέσει»

Λοιπόν αφήστε το παιδιά να τελειώνουμε, η συνάντηση θα γίνει Σάββατο

2 «Μου αρέσει»

πες μας το μαγαζί, παράγγειλε για όλους μας, φάε πιες, πλήρωσε, κι είμαστε μια χαρά.

4 «Μου αρέσει»

Μα καλά δεν υπάρχει ένας Τριτουποστηρικτής να κλέψει την κάλπη? Όπως το καλοκαίρι του "19?

2 «Μου αρέσει»

ή ένας παρασκευοϋποστηρικτής να μιμηθεί τον καλπογιάννη όπως πριν ακριβώς 25 χρόνια;

4 «Μου αρέσει»

Είδες Νίκο? έχουμε ιστορία σε αυτή τη χώρα. Και για να θυμηθούμε και τα παλιότερα, να βάλουμε και τα δέντρα να ψηφίσουν. Δέντρα στο σπίτι δεν έχω, αλλά ελπίζω να κάνουν κάτι γλάστρες.

2 «Μου αρέσει»

ας κρατήσουμε το νήμα καθαρόοοοοοο. :face_with_monocle:

3 «Μου αρέσει»

έλα ρε χρήστο, ένα νήμα για να σπαμάρουμε έχουμε σε όλο το φόρουμ… :disappointed_relieved: :crazy_face: :drooling_face:

3 «Μου αρέσει»

Προκαταβολικά ζητώ συγνώμη από τον Χρήστο για το σπαμ αλλά η ψηφοφορία μου θυμίζει αυτό:


:rofl: :rofl: :rofl:
4 «Μου αρέσει»

οπότε πάμε για παρασκευή; θα προσπαθήσω να μην λείψω.

Με μια μικρή καθυστέρηση…

Μετά το τρομερό ντέρμπυ της επαναληπτικής ψηφοφορίας, η μάζωξη θα γίνει την Παρασκευή 27/3.

Συμμετοχές μπορείτε να ξεκινήσετε να στέλνετε με προσωπικό μήνυμα σε εμένα (@chrispanag).

Το μαγαζί της μάζωξης θα αποφασιστεί σύντομα…
(ρίχνω και τα 6 αδέρφια στο “τραπέζι”).

Υ.Γ: Αν δεν μας αλλάξει τα σχέδια ο κορωνοϊός…

2 «Μου αρέσει»

Καλημέρα.
Μήπως ΔΕΝ πρέπει να γίνει η μάζωξη λόγω του κορωνοϊού;
Καλό είναι να μη παίζετε με την υγεία, τη δική σας και των οικείων σας …

Οι μαζώξεις δεν διοργανώνονται από μαγαζιά ή συγκεκριμένους ανθρώπους. Είναι αυτό που λέει η λέξη “μάζωξη”. Επομένως όποιος θέλει μπορεί να πάει (ή να μη πάει) με δική του απόφαση.

Είναι σωστή σαν τοποθέτηση και όντως δεν είναι καλό να παίζει κανείς με την υγεία, αλλά και πάλι είναι επιλογή του. Πχ όταν κάποιος καπνίζει κάνει κακό στην υγεία του (και την υγεία των γύρω του) και το ξέρει, αλλά συνεχίζει να καπνίζει (ή και όχι) :wink:

Καλημέρα σε όλους,

αν μέχρι την Δευτέρα δεν αλλάξει κάτι (προς το καλύτερο), η μάζωξη θα ακυρωθεί.

Νομίζω όλοι οι φίλοι εδώ, θα καταλάβουν ότι η ατομική ευθύνη του κάθε ενός από εμάς αλλά και η συλλογική ευθύνη της παρέας μας, είναι απαραίτητη για να προστατευθεί το κοινωνικό σύνολο και ειδικά οι ευάλωτες ομάδες που αυτή τη στιγμή βρίσκονται σε μεγάλο κίνδυνο.

8 «Μου αρέσει»

με τις τελευταίες εξελίξεις νομίζω κι εγώ ότι πάμε για ακύρωση. εξάλλου πολλοί δεν θα μπορούσαν να έρθουνε λόγω της κατάστασης.
μακάρι να τα ξεπεράσουμε όλα αυτά με προσοχή και εγρήγορση, και να επανέλθουμε το συντομότερο δυνατόν χωρίς απώλειες!

5 «Μου αρέσει»