Τακτική συνάντηση - Μάρτιος 2020

προς τα εκεί το πάει η ακροδεξιά χούντα, αλλά σιγά σιγά σαν τον βάτραχο που τον ζεματίζουν στην κατσαρόλα.

2 «Μου αρέσει»

@loukasfilm @liga_rosa Ας αφήσουμε και κάτι να συζητήσουμε στην μάζωξη!

2 «Μου αρέσει»

μέχρι τότε θα έχουμε άλλα τόσα να πούμε, μην ανησυχείς…
οπότε πάμε για επαναληπτική ψηφοφορία;

@liga_rosa πόσα μου δίνεις να αποσύρω τη ψήφο μου από τη Παρασκευή και να βγει νικήτρια μέρα η Τρίτη; Ή μήπως να κάνω το αντίθετο; :joy: :sweat_smile: :joy:

2 «Μου αρέσει»

σου δίνω πολλά. ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ.
βασικά κάντε ό,τι θέλετε, εγώ θα αποφασίσω μαγαζί και θα πάω την τρίτη να κάνω μάζωξη μόνος μου.

2 «Μου αρέσει»

Καλό μήνα σε όλους!
Η προηγούμενη ψηφοφορία έβγαλε ισοψηφία Τρίτης 24/3 και Παρασκευής 27/3. Οπότε πάμε σε επαναληπτική ψηφοφορία…

Ο καθένας θα μπορεί να ψηφίσει μόνο μία ημέρα αυτή τη φορά.

  • Τρίτη 24/3
  • Παρασκευή 27/3

0 ψηφοφόροι

Η ψηφορορία θα μείνει ανοιχτή για μία εβδομάδα, δηλαδή μέχρι και την Κυριακή 8/3.

Τελικά δεν υπέκειψες @alko101 :slight_smile:
Σου βγάζω το καπέλο.

2 «Μου αρέσει»

απ’ ό,τι φαίνεται του πρόσφερες περισσότερα.

3 «Μου αρέσει»

Κανονίστε να βγάλω τις ψήφους που κρατάω κρυμμένες στο μανίκι μου. Εντάξει?

3 «Μου αρέσει»

Σε αυτή τη ζωή τίποτα δεν παίρνεις χωρίς αντάλλαγμα φίλε μου… :slight_smile:
Πάντως για να είμαστε δίκαιοι εσείς οι της Τρίτης τον πλευρίσατε πρώτοι για να τον πάρετε με το μέρος σας…νίκησε το δίκιο όμως χαχαχαχα

1 «Μου αρέσει»

κοίτα να δεις που η ψητοφορία (ή όπως αλλιώς γράφεται @chrispanag :wink:) εξελίσσεται σε ντέρμπι με δωροδοκίες εκατέρωθεν, και στο τέλος θα μας την ακυρώσει ο υπουργός υγείας αυτοπροσώπως.

4 «Μου αρέσει»

Το πούλμαν που έχω ναυλώσει για να έρθουν να ψηφίσουν φίλοι μου ετεροπολίτες, θα έρθει στην ώρα του και το αποτέλεσμα θα ανατραπεί.

3 «Μου αρέσει»

οι δικοί μου έρχονται μ’αεροπλάνα και βαπόρια και με τους φίλους τους παλιούς. πίσω και σας φάγαμε.

1 «Μου αρέσει»

Να θυμίσω σε όλους ότι ο @admin δεν έχει ψηφίσει ακόμη. Οπότε… μπορεί και να κρίνει το αποτέλεσμα. :wink:

3 «Μου αρέσει»

Αυτό ονομάζεται κατάχρηση εξουσίας και @chrispanag παίζεις ύπουλα … χαχαχα :rofl: :joy: :rofl:

3 «Μου αρέσει»

ξαναρωτάω, είναι διπλή η ψήφος συντονιστώνε-μηχανικώνε-αδμινώνε;

3 «Μου αρέσει»

Όχι δεν είναι :rofl: αλλά μη μου δίνεις ιδέες

3 «Μου αρέσει»

Λοιπόν αφήστε το παιδιά να τελειώνουμε, η συνάντηση θα γίνει Σάββατο

2 «Μου αρέσει»

πες μας το μαγαζί, παράγγειλε για όλους μας, φάε πιες, πλήρωσε, κι είμαστε μια χαρά.

4 «Μου αρέσει»

Μα καλά δεν υπάρχει ένας Τριτουποστηρικτής να κλέψει την κάλπη? Όπως το καλοκαίρι του "19?

2 «Μου αρέσει»