Τακτική συνάντηση - Μάρτιος 2020

Να το τονίσω κι εγώ!

3 «Μου αρέσει»

Καλημέρα σε όλους!
Ας αποφασίσουμε πρώτα ποια βδομάδα του Μάρτη θέλουμε να κάνουμε την μάζωξη. Και μετά θα αποφασίσουμε ακριβώς την ημέρα

Έχετε να ψηφίσετε μέχρι και την Κυριακή 16/2, 23:59 το βράδυ! :slight_smile:

  • 1η βδομάδα Μαρτίου (4/3 - 9/3)
  • 2η βδομάδα Μαρτίου (10/3 - 15/3)
  • 3η βδομάδα Μαρτίου (16/3 - 22/3)
  • 4η βδομάδα Μαρτίου (23/3 - 29/3)

0 ψηφοφόροι

Επίσης… ας πέσει καμιά πρόταση για μαγαζί… :wink:

1 «Μου αρέσει»

ε καλά, ας πάει και πιο μετά. δεν πειράζει να γίνει και τέλη μάρτη.

2 «Μου αρέσει»

Θυμίζω ότι 2 ημέρες έμειναν για να ψηφίσουμε ποια εβδομάδα θα γίνει η μάζωξη του Μαρτίου :slight_smile:

Μπορείτε να ψηφίσετε από εδώ.

1 «Μου αρέσει»

Καλησπέρα σε όλους,

σύμφωνα με το αποτέλεσμα της ψηφοφορίας, η μάζωξη θα γίνει την 4η εβδομάδα του Μαρτίου (23/3 - 29/3)

Άρα μπορούμε να διαλέξουμε τώρα την ακριβή ημέρα της μάζωξης! :smiley:
Βάζω όλες τις ημέρες της εβδομάδας αυτής εκτός από την Τετάρτη 25 Μαρτίου, λόγω εθνικής εορτής.

  • Δευτέρα 23/3
  • Τρίτη 24/3
  • Πέμπτη 26/3
  • Παρασκευή 27/3
  • Σάββατο 28/3
  • Κυριακή 29/3 (Μεσημέρι)

0 ψηφοφόροι

Η ψηφοφορία θα μείνει ανοιχτή μέχρι και το Σάββατο 29/2, 23:59.

1 «Μου αρέσει»

Ψηφισα Τριτη καθως την αλλη μερα ειναι αργια και θα μπορουμε να κατσουμε ως αργα. Βεβαια ενα μηνα μετα δε ξερω αν προκυψει κατι και δεν τα καταφερω…

5 «Μου αρέσει»

Άλλη μία εβδομάδα έμεινε για να ψηφίσουμε… Παίζει ντέρμπυ μεταξύ Σαββάτου και Τρίτης! :wink:
Για να δούμε…

Αν έχει κανείς πρόταση για μαγαζί, θυμίζω ότι μπορεί να την ρίξει εδώ!

1 «Μου αρέσει»

το σάββατο δεν είναι καλή μέρα για μαζώξεις, παλιά δεν το βάζαμε καθόλου στις πιθανές μέρες. όλο και κάτι θα έχει, μαγαζιά, δουλειές, γαμοβαφτίσεις και γενεθλιοκηδείες.

1 «Μου αρέσει»

Αν η πλειοψηφία αποφασίσει Σάββατο… τότε πάει να πει ότι τουλάχιστον το συγκεκριμένο Σάββατο είναι καλή ημέρα :stuck_out_tongue:

Θα δείξει…

Για σκοπευτήριο στο Σχιστό;

1 «Μου αρέσει»

Ωραίο μέρος! Μόνον να δούμε πώς επηρεάζει την πρόσβαση στο μέρος, γιατί έχουμε πολλούς φίλους που έρχονται και με μέσα :confused:

Πολύ μακριά για εμένα και δυσπρόσιτο μέρος γενικά κατά την άποψη μου. Πότε πήγαμε τελευταία φορά στα 6 αδέρφια; Ή στο όπως παλιά;

κι εμένα με προβληματίζει η πρόσβαση, καθώς και η σχέση με τους σκοπευτές.

Κατέθεσα την πρόταση,γιατί στο παρελθόν έχουν γίνει εκεί μαζώξεις από τις πιο πολυπληθείς,μα και ποιοτικές.
Στο δε σκοπευτήριο ,πυροβολούν πιατάκια από πίσσα,και το δε βράδυ που θα το κάνουμε -αν το κάνουμε-,δεν θα έχει σκοπευτές.Ίσως κάποιες καλές παρουσίες.

1 «Μου αρέσει»

ναι, θυμάμαι να διαβάζω για αυτές τις ιστορικές μαζώξεις όταν πρωτομπήκα στο φόρουμ!
πάντως το θέμα της πρόσβασης νομίζω είναι σημαντικό, μπορούμε να πάμε προς πειραιά-νίκαια που έχει ένα σωρό μερακλήδικα μαγαζιά. έχουμε καιρό να πάμε εξάλλου προς τα κει. νικόλα (και άλλοι) από την περιοχή, για πείτε!

1 «Μου αρέσει»

Άντε με το καλό να βρεθούμε πάλι

1 «Μου αρέσει»

Σχεδόν άλλη μία ημέρα έμεινε για να ψηφίσουμε για την ημέρα της μάζωξης!
Όσοι δεν έχετε ψηφίσει, τώρα είναι η ώρα να ψηφίσετε!!!

Μέχρι στιγμής φαίνεται ότι η μέρα θα είναι η Τρίτη 24/3, αλλά δεν είναι καθόλου απίθανο να έχουμε ανατροπή την τελευταία στιγμή :wink:

2 «Μου αρέσει»

Τώρα να δούμε τι θα κάνουμε αν δεν υπάρξει αλλαγή μέχρι να κλείσει.
:grin:

2 «Μου αρέσει»

Θα βάλουμε και δεύτερη ψηφοφορία, χρόνο έχουμε :wink:

3 «Μου αρέσει»