Πρόβλημα με προσπέλαση ορισμένων κατηγοριών

Mετά την τελευταία αναβάθμιση υπάρχει ένα πρόβλημα στην προσπέλαση κάποιων κατηγορίων.
Προσπαθούμε αυτή τη στιγμή να το επιλύσουμε.

Εκ της διαχειρίσεως…

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: Διαβάστε εδώ

2 «Μου αρέσει»

Το πρόβλημα αναφέρθηκε στην ομάδα που υποστηρίζει το λογισμικό του φόρουμ (Discourse). Επιβεβαιώσαμε ότι είναι πρόβλημα λόγω της αναβάθμισης και θα το εξετάσουν από αύριο, Δευτέρα ώστε να έρθει άμεσα διόρθωση.

Μπορείτε να διαβάσετε λεπτομέρειες για την επίλυση του προβλήματος στο επίσημο φόρουμ του Discourse.

Το πρόβλημα επιλύθηκε. :smiley:

Αν παρατηρήσετε κάποιο πρόβλημα με την προσπέλαση κάποιου σημείου του φόρουμ, παρακαλώ να το αναφέρετε εδώ για να το προωθήσουμε στην ομάδα του Discourse.

1 «Μου αρέσει»

Αυτό σας ανοίγει; Γιατί εγώ βλέπω error 400 από cloudflare.


Edit πατώντας το link εδώ ανοίγει. Παράξενα πράγματα.
Κάτι επίσης παράξενο είναι ότι κάποιος που γράφτηκε πριν 17 χρόνια (!!!) έκανε πρώτο post αυτό!

Ανοίγει, είχε η cloudflare πρόβλημα μέχρι πριν λίγο σε διάφορα site.

Τέλειο :slight_smile:

λοιπόν, όταν το ανοίγω από το λινκ του άλκο, ανοίγει. όταν το ανοίγω από την αρχική σελίδα του φόρουμ δεν ανοίγει (cloudflare 400).

Απενεργοποίησα το σύστημα της Cloudflare προς το παρόν και φαίνεται να λειτουργεί και από την αρχική σελίδα.

@liga_rosa μπορείς να το επιβεβαιώσεις ότι δουλεύει και σε σένα;

Άκυρο δεν δουλεύει. :confused:

Απ’ ό,τι φαίνεται δεν επιλύθηκε πλήρως το πρόβλημα με τις κατηγορίες…

Οι τεχνικοί του Discourse ασχολούνται ήδη με αυτό…

ακόμα cloudflare error μου βγάζει από την αρχική σελίδα. εν τω μεταξύ το μεσημέρι μου έβγαζε και θέμα ασφαλείας για το φόρουμ.

Το νέο νήμα «γνώμες για αγορά μπουζουκιού από το ίντερνετ» δεν ανοίγει.

Εκτός (όπως και με το προηγούμενο που αναφέρατε) όταν πατήσω το λινκ από εδώ που είμαστε!

Τώρα φαίνεται ότι φτιάχτηκε…

Πώς το βλέπετε εσείς;

1 «Μου αρέσει»

όντως, τώρα δουλεύει! μπράβο χρήστο!

Τα εύσημα ανήκουν στην κοινότητα που φτιάχνει το Discourse (δηλαδή το software που υποστηρίζει το φόρουμ μας) το οποίο και μάλιστα είναι ανοιχτού κώδικα, δωρεάν και στηρίζεται στην εθελοντική εργασία και τις δωρεές! :slight_smile:

3 «Μου αρέσει»