Πέθανε ο Αντώνης Κωνσταντάκης

Ο αγαπημένος μας δάσκαλος, βρίσκεται πλέον στην γειτονιά των αγγέλων

Κάποιοι είχαμε την τύχη να τον γνωρίζουμε από κοντά, κάποιοι τον γνωρίσατε από τά εκατοντάδες βίντεο που είχε αναρτήσει στο YouTube, που απλόχερα τα δώριζε σε όλους με αγάπη

Η πρώτη πενια που θα ρίχνω με το μπουζούκι μου, θα είναι πάντα αφιερωμένη σε εσένα

https://youtube.com/@antoniskonstantakis3999

20 «Μου αρέσει»

Η λύπη είναι μεγάλη, ήμουν και εγώ μαθητής / φίλος του τα τελευταία 3 χρόνια που είπα να πιάσω το 3χορδο.
Άνθρωπος, Λεβέντης, Μάγκας και Ρεμπέτης με όλες τις καλές έννοιες και άλλες τόσες…
Ήταν μεγάλη μου τιμή που τον γνώρισα.

10 «Μου αρέσει»

Πολυ κρίμα…συλλυπητηρια στους δικους του ανθτώπους

7 «Μου αρέσει»

Είναι πολύ στενάχωρο, μεγάλη απώλεια να φεύγουν τέτοιοι άνθρωποι, μουσικοί και δάσκαλοι. Δυστυχώς δεν τον γνώρισα από κοντά, αλλά είχα ακούσει μόνο καλά λόγια για την διδασκαλία του. Και φυσικά εκτιμούσα πολύ την σοβαρή δουλειά που έκανε στα βίντεο, με γνώση και σεβασμό.
Συλλυπητήρια στην οικογένειά του, στους φίλους του, στους μαθητές του.

11 «Μου αρέσει»

Πολύ κρίμα, θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια του.
Η βοήθεια που προσέφερε στο Υ.Τ απλόχερα και αφιλοκερδώς ήταν πολύ μεγάλη.

4 «Μου αρέσει»

Ευχομαι δυναμη στους δικους του και καλο παραδεισο να εχει ο ανθρωπος…κι εγω απο ΥΤ τον ηξερα , πολυ βοηθεια τα βιντεο του …

4 «Μου αρέσει»

Δύναμη στους δικούς του. Προσέφερε απλόχερα και έχει βοηθήσει αρκετούς στα πρώτα τους βήματα στο μπουζούκι. Τον γνώρισα μέσω του Γιώργη του μαθητή του και ήταν χαμογελαστός και ευχάριστη παρέα.

5 «Μου αρέσει»

Λυπηρό νέο.Καλή δύναμη σε αυτούς που τον γνώριζαν και θα τους λείψει.Μικρός ηλικιακά είχε και άλλα να δώσει.Πολύ κρίμα.

2 «Μου αρέσει»

Πόσο κρίμα…νέος άνθρωπος… με αγάπη για το ρεμπέτικο, το εξέπεμπε αυτό… σοκ…

2 «Μου αρέσει»

Ποσό κρίμα … από τι έφυγε ο άνθρωπος …

Πολύ κρίμα … πολλές φορές έχω ανατρέξει στά βίντεο του να βοηθηθω για να βγάλω ένα κομμάτι…

2 «Μου αρέσει»