Μήπως ήρθε η ώρα και για Θεσσαλονίκη; (2009)

Ωραία, αλλά καταλήγουμε να προτείνω μόνο εγώ. Αλλά δεν υπάρχει πρόβλημα.
Κυριακή 15 μεσημεράκι
Κυριακή 22 μεσημεράκι
Επιλέγουμε, Αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα σε σχέση με το ότι είναι Κυριακή ας το πει. Πάντως Σάββατο γενικά, έχω την αίσθηση ότι δεν βολεύει.ΠΧ εγώ ότι δουλειά και να έχω τη βάζω Σάββατο και έτσι και τα δύο επόμενα είναι μπουκωμένα.

Εμένα θα με βόλευε περισσότερο στις 22. Αλλά, γενικά, δε βλέπω μεγάλη προθυμία ή κάνω λάθος; Σ όλη τη Β. Ελλάδα, μόνο 4-5 είμαστε???:106:

[SIZE=“3”]

Σας φάγανε λάχανο οι Λαρισαίοι ρεεε…! :019:[/SIZE]

Το Μπρίστολγραντ, δεν έχει αεροπορική σύνδεση με Σαλονίκη?? Έλα για support!!!

Εγώ δυστυχώς δεν μπορω για τις επόμενες 3 Κυριακές!

Με βολευει Κυριακή 22.Για δώστε διευθυνση απο το 25αρακι.Να το δω στο google maps για να ξέρω που θα έρθω.

Τι να πω κι εγώ!!! σκέψου να κάνω συγκέντρωση στο μεσολόγγι…μόνος μου θα είμαι!!!:240:

Θα εχουμε εξωφορουμιτικη ενισχυση(από άτομα που θα μπορούσαν να είναι μέσα). Αφού υπάρχει αρκετή αδιαφορία:106:. Και επειδή η Σαλονικη είναι μικρη, μπορούμε να τα λέμε συχνότερα. Αρκεί να γίνει μια αρχή.
Ρε φίλε μου Gilles που το βρήκες το 25αράκι. Σε άλλο θέμα απαντάς; Νομίζω μόνο το Ρέμα έχει προταθεί από μένα σαν μέρος συνάντησης.
Πάντως εγώ πιστεύω ότι αν το κλείσουμε μέρα συνάντησης και μέρος, θα αυξηθούν οι συμμετοχές. Για να κάνουμε και καμια εκτίμηση:089::019:

Συγνώμη Gogos.Μπερδευτηκα.Γράψε λάθος.Να πούμε Κυριακή 22/2 όπου θέλετε.Gogo,Πρότεινε εσύ πρώτος και βλέπουμε.

Να με σχωράτε που παρεμβαίνω στην κουβέντα σας, αλλά γι’ αυτό έχετε νομάρχη τον Ψωμιάδη!

Παιδιά, σχωράτε με και μένα αλλά κοιτάξτε να δείτε τι έγινε εδώ χάμω:
Ένας (Aris) είπε: Μάγκες, την τάδε μέρα και ώρα στο τάδε μέρος. Όσοι γουστάρετε ελάτε, αλλιώς πάω και μόνος μου. Τη συνέχεια την είδατε στα βιντεάκια….

Μην ξεχνάμε ότι η Αθήνα έχει 4 εκ. παραπάνω κόσμο από την Θεσσαλονίκη.Αλλά καλό θα ήταν να μην φαγωνώμαστε μεταξύ μας.

Εντάξη ρε Άρη.Χτύπα κι άλλο που λέει και το άσμα.:106:
Ξέχασες τον Δήμαρχο και τον Αρχιπαπά.

Μην μασάτε ρε χαλλλλαρά αν βιαζόμαστε θα φτάσουμε γρηγορότερα στο τέρμα :047:εγώ μάγκες δεν ξέρω τελικά πότε θα βρίσκομαι Σαλόνικα λόγο ανωτέρας βίας ( σπουδές στην Κρήτη:093: ) αλλά την επόμενη μάζωξη δύσκολα θα την χάσω. Τελειώνει το φοιτητιλίκη ώρεεεε :258::slight_smile:

Λες και οι δικοί τους είναι καλύτεροι. Ο δήμαρχος ψάχνει το δέντρο του ακόμα…
Ο Νομάρχης της καρδιάς μας (ή Ζορό) τουλάχιστον φροντίζει επαρκώς για τη διασκέδαση των κατοίκων του Νομού του, με τα “κόλπα”.Που να δίναμε λεφτά για τσίρκο τέτοια εποχή!:019::019:

Για Κυριακή 22 βραδάκι ποιοί μπορείτε?

Τόσο χάλια ρε φιλαράκι? Από τις γύρω πόλεις τίποτα; Κάπου έχω δει έναν Αρτινό στο φόρουμ.

Λοιπόν.Κλείνουμε Κυριακή 22 /2. Βραδάκυ Πέιτε μαγαζί και ξεκινάμε δηλώσεις συμμετοχών.

  1. Gilles

Αλλος?

Σας λειπει “η γυναικα” μαγκες , για να `ρθετε στα γραδα σας …:088:

Μαζευτηκατε δεκα μαντραχαλαδες και δεν μπορειτε να
ξεμπερδεψετε “τον μιτο της Αριαδνης” …:082:

Σας πηραν πρεφα και οι “αετονυχηδες των Αθηνων” και το
δουλεμα παει συννεφο … αλατις και ωπλες ντερβισια …:092:

Ας αναλαβει ο ΖΟΡΟ να κανει την διοργανωση και να τον
ακουσετε να τραγουδαει ρεμπετικα και τι στον κοσμο …:091:

  1. Gogos
    Να μας πει ο έτερος Γκόγκος (με ελληνικά αυτή τη φορά) αν μπορεί να γίνει στο λημέρι που είναι και κέντρο και ωραίο μαγαζί. Δημήτρη περιμένουμε να πεις αν γίνεται.

ΥΓ Μην αγχωνώμεθα, η επιτυχία είναι δεδομένη. Το πίστευω (σαν εγγυητής δεν θα υπέγραφα πάντως:019::019:).